Де монетизувати сайти для дорослих?

Кожен працівник інтернету заробляє по-своєму, використовуючи різні методи і розробляючи різноманітні майданчики для збору тематичного трафіку.


Дуже часто створюються проекти з категорії +18, які можна успішно монетизувати, за рахунок безлічі партнерських програм.

Де монетизувати сайти для дорослих? В даному випадку мова йде про проекти, що містять порнографію. Комусь здасться це не найкращим варіантом, але адалт трафік відмінно конвертується і може приносити величезні гроші. Якщо у вас є сайт для дорослих, то вам знадобляться сервіси, про які ми зараз розповімо.

Заробіток на порно сайтах

Meendocash. Це партнерка популярної еротичної соц. мережі.

Кількість зареєстрованих користувачів вже досягає 2.5 мільйона, тому можете не сумніватися, що якісний сервіс. За реєстрацію нових учасників платять до 50 центів, кінцева сума винагороди залежить від кількості рекламодавців.

Крім цього ви будете отримувати 50% від витрачених коштів залученими користувачами. Вони можуть купувати VIP статуси, оплачувати можливість скачування відео та багато іншого. Також можна запрошувати вебмайстрів та отримувати 5% від їх доходів.

Runetki. Про заробіток на партнерці Рунеток ми вже розповідали, тому не будемо детально розписувати всі тонкощі.

рунетки

Нагадаємо лише про те, що сюди можна залучати різний трафік. Гроші платять за залучення моделей, вебмайстрів та глядачів, які платять за спілкування з моделями.
Є аналогічний відео чат – Bongacams, на якому ви зможете заробляти більше, так як аудиторія користувачів там більше з заходу.

Intimshop. А це партнерська програма віртуального магазину для дорослих.

Тут можна отримувати 15% від продажу будь-яких товарів, асортимент досить широкий, доставка по всій Росії і величезна кількість торгових точок в нашій країні. На вибір вам буде запропоновано широкий вибір рекламних матеріалів, а гроші можна буде виводити на Webmoney 10 і 25 числа, без мінімалки.

Можливо, вас зацікавить і додаткове пропозицію щодо відкриття свого магазину. Партнерська програма Intimshop надає таку можливість, може бути – це відмінний варіант для поліпшення і монетизації вашого ресурсу.

Сайти для дорослих завжди вважалися одними із самих прибуткових, а якщо підібрати для їх монетизації якісні проекти, то ви зможете збирати максимум прибутку зі своїх майданчиків. Кожна система в цій статті, пропонує вигідні умови і ви зможете використовувати їх у комплексі.