Де шукати копірайтера?

Займатися наповненням сайту не так просто, як це здається.


Спочатку, в голові з’являється багато цікавих ідей, але з часом власники ресурсів розуміють, що придумувати нові пости стає все складніше. Крім цього, доводиться виділяти масу часу, на створення контенту.

Чи є рішення цієї проблеми? Так, а самий кращий варіант – це найняти фрілансера. Сьогодні, величезна кількість грамотних авторів шукають роботодавців, тому пошук не складе праці.

Де шукати копірайтера? Це вже окреме питання. У даній статті ми представимо вам кілька кращих сайтів, де ви точно зможете знайти віддаленого працівника.

Де знайти хорошого копірайтера?

Природно, пошуки треба починати з тих систем, де найчастіше бувають копірайтери. Це можуть бути біржі статей і біржі фрілансу. Чим більш популярні проекти ви будете використовувати, тим більше кандидатур ви зможете знайти.

Ніколи відразу не приймайте заявки, проводите з кожним кандидатом окремі співбесіди, виділяючи кращого автора.

Серед бірж копірайтингу, найбільш відвідувані системи це:

  • Advego;
  • Etxt;
  • TextSale.

Зареєструйтеся на даних біржах і додайте пропозиції про роботу. Для початку, попросіть написати текст, щоб вам було простіше виділити кращого автора. Створюєте звичайне завдання і вказуєте відразу кілька тем на вибір автора, після чого аналізуєте отримані роботи і приймаєте рішення.

На біржах фріланса завжди було більше охочих взятися за роботу, а якщо тематика вашого майданчика вузька і вимагає професійних знань, то краще всього шукайте авторів на наступних сайтах:

  • Weblancer;
  • FL;
  • Freelancer.

Після додавання відкритої вакансії, вже через кілька годин почнуть з’являтися перші відгуки. Найголовніше, не сильно занизити вартість, інакше ви ризикуєте привернути не найдосвідченіших копірайтерів. Грамотний автор завжди цінує свою роботу і не погодиться працювати за копійки.

Якщо ж ваша майданчик поки не приносить серйозних грошей, і ви хочете заощадити, використовуйте послуги новачків. Приміром, на поштовику Wmmail є багато бажаючих працювати віддалено, які можуть допомагати вам, наповнювати сайт.

Звичайно, доведеться провести невелике навчання і дати можливість набрати досвіду, зате можна буде домовитися на тривале співробітництво з невеликою оплатою.

Витрати на копірайтера можуть стати основними для вашої майданчика, але потрібно дивитися в майбутнє, адже ви купуєте матеріал з разовою оплатою, а ваш проект буде розвиватися і приносити вам гроші протягом тривалого терміну.

Залучення копірайтера – це грамотний крок для розвитку сайтів, тому їм все частіше користуються власники ресурсів.