Де взяти грошей на бізнес?

Одного бажання створити прибутковий бізнес не досить, щоб стати підприємцем. Крім власного потягу до створення бізнесу, найчастіше потрібні гроші. Стартовий капітал для бізнесу, можна одержати різними способами і в даній статті ми розглянемо найбільш реальні варіанти.


Де взяти грошей на бізнес? Перед тим як представити список варіантів, хотілося б звернути увагу, що не варто приступати до пошуку грошей, поки ви не володієте гарною ідеєю, не склали бізнес-план і не досягли впевненості, що у вас дійсно є потенціал стати володарем перспективної справи.

Джерела стартового капіталу

  • Продаж чого-небудь. Достатню суму для реалізації бізнесу можна виручити з продажу будь якої власності. В даному випадку все залежить від того, який обсяг грошових коштів вам потрібно, і який власністю ви володієте. Наприклад, коли починав свою кар’єру Стів Джобс, йому довелося продати свій фургон.
  • Пошук спонсора. Величезна кількість людей володіють грошима готові вкласти їх у вашу справу, якщо ви зможете їх зацікавити. На співпрацю виконавця і спонсора було побудовано безліч успішних компаній. Яскравими прикладами фінансування є проекти Google і Facebook.
  • Отримання кредиту. Відкриття бізнесу – це одна з причин, з якої часто звертаються в банки за кредитами. Якщо у вас є стабільна робота, то ви теж можете скористатися цим варіантом. При виборі цього варіанту будьте гранично обережні, адже великий кредит і невдалий розвиток бізнесу можуть привести вас у боргову яму.
  • Державна допомога. Не рідко держава пропонує свою допомогу в розвитку малого бізнесу. Не так давно проводилася акція з видачі 2000$ на відкриття своєї справи, при цьому їх не треба було повертати, але щоб отримати таку підтримку, необхідно було надати масу документів, бізнес-план, а також протягом кількох років нести звітність.
  • Позику у знайомих. Найбільш простий варіант знайти гроші на реалізацію своєї справи – це попросити борг у знайомого. Далеко не у всіх є заможні знайомі і родичі, тому підходить цей спосіб не всім.
  • Назбирати гроші. Заробляючи гроші, ви можете відкладати частину коштів на відкриття бізнесу чи створити додаткове джерело прибутку. На нашому сайті описано безліч способів заробітку в мережі, ви можете скористатися ними і тим самим заробляти додаткові гроші, які можна буде відкладати.
  • Шлях до успішної підприємницької діяльності досить довгий і обов’язково наповнений бар’єрами. Якщо ви зможете знайти гроші на відкриття справи, вважайте, що ви зробили серйозну роботу і тепер у вас з’явився реальний шанс стати бізнесменом.