Де замовити офшорні карти в інтернеті?

Зміст

 • Офшорна карта для зняття готівки
  • Особливості офшорних карт
  • Офшорні картки платіжних систем в Рунеті

Держава в багатьох країнах намагається відслідковувати електронні платежі громадян і випускає все більше законів, що обмежують наші можливості.


Напевно ви чули, що зараз платіжні системи повинні верифікувати паспортні дані клієнтів, цього вимагає новий закон в РФ.

Після виходу цього закону, люди почали цікавитися, де замовити офшорні карти в інтернеті? Є кілька варіантів, для отримання пластикової картки і в цій статті ми розповімо про кращих варіантах.

Також, ми представимо вам деякі особливості таких карт, щоб ви знали про підводні камені.

Офшорна карта для зняття готівки

Кращий спосіб робити в інтернеті анонімні платежі – це використовувати валюту Биткоин (заробіток Bitcoin) та інші кріптовалюти. Централізованих баз у них немає, тому немає технічної підтримки і немає можливості замовити спеціальну карту. Це їхній основний недолік, але є альтернативи.

Зараз випуском офшорних карт займається кілька компаній – Payeer, Advanced Cash, OkPay, MoneyPoloe, ePayments. На їхніх сайтах можна оформити заявку на отримання пластикової картки, ось деякі умови:

Якщо хочете, можете оформити відразу кілька карт і розділяти між ними свої гроші, щоб не привертати увагу. Зверніть увагу, що вони випускаються в тих країнах, де закони м’якше відносяться до електронної комерції.

Особливості офшорних карт

Основний плюс таких карток – це анонімність, але і мінусів у них вистачає. Перед тим як ми представимо вам детальну інформацію по кожній платіжній системі, а ви почнете оформляти картки, ознайомтеся з важливими факторами:

 • в основному, на таких картах ведеться баланс у фунтах, доларах і євро. Бажано виводити саме цю валюту;
 • другий пункт є продовженням першого. Якщо виводити валюту, отличаемую від тієї, в якій ведеться баланс, доведеться віддавати додаткову комісію;
 • комісії з офшорним картками найчастіше фіксовані, а не процентні, тому вигідніше проводити операції з великими сумами;
 • будьте готові до оплати абсолютно всіх дій. Гроші беруть навіть за зміну пароля, закриття рахунку або перевірку балансу;
 • у більшості випадків, за відкриття картки потрібно платити гроші, а також платити за обслуговування і кожен вивід коштів.

Всі карти випускаються платіжними системами VISA і MasterCard, тому відразу хотілося б сказати, що проблем з виведенням коштів не буде. Через будь-який банкомат можна отримати гроші, от тільки комісії можуть відрізнятися.

Офшорні картки платіжних систем в Рунеті

Якщо вам потрібна картка для анонімних платежів, замовити її можна в декількох платіжках. Трохи вище ми їх вже перераховували, тепер давайте розглянемо більш докладно:

 • Payeer – верифікація для отримання карти не обов’язково, але в цьому випадку ви не зможете зняти з неї більше 1000$ і витратити більше 1500$ на покупки. Грошей за випуск платити не доведеться, оплата за доставку. Всі кошти на карті будуть застраховані європейською компанією. Перевести кошти з Webmoney не вийде безпосередньо, а при виведенні беруть комісію 5.3% (якщо в доларах, то 3.4%).
 • AdvCash – зареєструйтесь в платіжці і протягом 7 днів замовляйте випуск карти, інакше її випуск обійдеться в 3 рази дорожче. Верифікація потрібно обов’язково. Переклад з гаманця на карту супроводжується комісією в 99 центів, а висновок в банкоматі забере ще 1.99$. Можна робити прямий вивід коштів з Webmoney на карту, але при отриманні коштів в банкоматі, спишеться комісія 6.1%.
 • OkPay – верифицируйтесь після реєстрації у цій платіжній системі та замовляйте карту всього за 15$. Немає сенсу платити за доставку експрес, карта приходить за місяць. Кожен переклад з гаманця на карту, віднімає 3$, а за зняття коштів доводиться платити 2%. Карта діє 2 роки, але якщо протягом 10 місяців вона не використовується, списується 10$. Знімати гроші можна тільки в доларах, зате відсоток всього 1.8%.
 • MoneyPoloe – відразу скажемо, що прямого перекладу з Webmoney тут немає. Працює карта 3 роки, а заплатити за неї доведеться близько 20$. Доставляється вона швидко. Коли будете поповнювати карту, з вас спишуть 2$, а при знятті з неї грошей, візьмуть ще 3.6$. Крім цього, при знятті коштів доводиться оплачувати комісію від 0.6 до 3.3 відсотків.
 • ePayments – це кращий варіант, так як можна отримати карту навіть без верифікації. За випуск беруть пристойні гроші, а після року обслуговування, доводиться ще платити 35$ в рік. Якщо протягом 6 місяців немає операцій, списують 10$. Тепер про плюси: поповнення картки з гаманця без комісії за зняття 2.6$ в доларах (в іншій валюті + 2.6% комісії), прямі переклади з Webmoney всього 1% комісія, а коли будете виводити кошти у будь якій валюті крім доларів, віддасте 4.6%.
 • Оцініть всі умови і уважно подивіться на таблицю, представлену вище, щоб вибрати підходящий для вас варіант.

  Якщо ви вирішили використовувати офшорні карти, так як боїтеся оподаткування, почитайте статтю про податки і заробіток в інтернеті. Можливо, ви переоцінюєте свої доходи і, немає приводу для занепокоєння.

  При використанні офшорних карт доводиться віддавати великі суми, як за їх випуск (або доставку), так і за комісіям. Доводиться чимось жертвувати заради анонімності, хоча якщо ви не шахрай, то вам нема чого боятися.