Де замовити просування сайту?

Багато власників сайтів не розбираються в просуванні ресурсів, а тому нездатні самостійно займатися розкруткою.


У більшості випадків, коли немає достатнього досвіду, і робляться якісь дії по розвитку сайту, вони призводять до негативних результатів, тому, набагато краще заручитися підтримкою професіоналів.

Можна залучити грамотного оптимізатора з біржі фріланса, але краще скористатися спеціалізованими сервісами. Де замовити просування сайту? Є кілька перевірених систем, де вам за певні гроші допоможуть перетворити ваш ресурс у популярний проект, який займає високі позиції в пошуковій видачі.

Кращі сервіси просування сайтів

 • Seohammer. – великий сервіс, в якому можна на повному автоматі замовити розкрутку сайту. Тут вам допоможуть набрати якісну посилальну масу, яка буде постійно аналізуватися. При необхідності частина посилань можна буде видалити і докупити більш ефективні посилання.
 • Seopult. – про цю систему просування, мабуть, чув кожен вебмастер. Організатори проекту наголошують на 3 складових їх діяльності – це швидкість, результат і економія. Паралельно із закупівлею якісних посилань на ваш ресурс буде залучатися цільова аудиторія через контекстну рекламу.
 • Rookee. – не менш популярний проект, де пропонується ефективна розкрутка сайтів. Ціни тут дещо нижчі, адже адміністрація заявляє, що здатна залучити цільових відвідувачів (клієнтів) за ціною від 1 копійки за перехід. Система працює автоматично, а замовникам надається докладна статистика.
 • Webeffector. – майже півмільйона сайтів вже просуваються через цю систему. Відгуків про проект досить багато і всі вони позитивні. На головній сторінці ви зможете задати ключове слово, після чого дізнаєтеся, що потрібно для просування. Є мобільна версія сайту, для зручного використання системи.
 • Megaindex. – дуже корисний сервіс для вебмайстрів, через який можна оцінювати релевантність сторінок сайту. Крім цього, розробники сервісу пропонують запустити просування різними способами, від покупки посилань, до поліпшення поведінкових факторів і контекстної реклами.
 • Movebo. – на цьому сайті пропонується просування поведінковими факторами. За певну плату, система буде направляти реальних користувачів на ваші ресурси, які будуть виконувати активні дії. Пошукові системи будуть оцінювати зацікавленість відвідувачів, і підвищувати позиції сайту у видачі.
 • Userator. – ще один цікавий проект, через який теж пропонується просування по ПФ. Ціни тут набагато нижче, а крім цього пропонується соціальне просування. Понад 40 000 сайтів вже просуваються через цю систему. В розділі «Тарифи» ви зможете ознайомитися з цінами на послуги.
 • Кожна з цих систем може стати в нагоді для просування сайту, адже без розкрутки буде дуже складно залучати цільових відвідувачів. Доповнити цей список корисних сервісів, хотілося б переліком ресурсів, з допомогою яких можна виконати прогони по каталогах:

  • 1ps.ru;
  • Feedsite.ru;
  • Avtoprogon.ru.

  Ефективність таких прогонів не висока, але з іншого боку, вартість послуг дуже низька.
  Просувайте свої ресурси якісно і обов’язково залучайте фахівців, якщо не хочете вчитися всім тонкощам розкрутки сайтів.