Де завантажити шаблон для банера?

Зміст

  • Кращі шаблони банерів PSD і JPEG
    • Шаблони банера для фотошопа

Рекламою доводиться займатися манімейкер практично з усіх сфер діяльності.


Оптимізатори, блогери, вебмайстра, арбитражники, їм періодично потрібні унікальні промо-матеріали, але професіонали беруть пристойні гроші за їх розробку. Набагато простіше завантажити приклад і з нього зробити банер своїми руками.

Де завантажити шаблон для банера? У мережі поширюється величезна кількість джерел, потрібно тільки знати, де шукати.

Будь-який розмір і формат ви точно знайдете, але якщо потрібно щось просте і час витрачати не хочеться, перегляньте інструкцію, як створити банер онлайн. Витративши декілька хвилин, реально отримати те, що потрібно.

Кращі шаблони банерів PSD і JPEG

Коли почнете пошуки джерел, відразу визначитеся з розмірами і кольоровою гамою. Бажано робити банер у великому розмірі, щоб потім можна було його зменшувати і підганяти під різні формати. Що стосується формату, то це повинна бути векторна графіка або PSD файл.

Якщо потрібно роЗміст ити промо матеріали на чужих сайтах, використовувати банерну рекламу від Wizard Banners.

Не важливо, чи проводите ви рекламну компанію або хочете підвищити доходи зі свого майданчика, для цього потрібні якісні банери.

Використовувати шаблони рекламних банерів зручно, вони вже оформлені, тому залишається тільки додати свою інформацію:

В інтернеті ніша реклами сильно розвинена, тому деякі навіть заробляють гроші на розробку промо матеріалів. Професіоналом для цього не обов’язково, але базові навички роботи з графічними редакторами точно знадобляться.

Шаблони банера для фотошопа

Без визначених навичок, краще не намагатися розробити гарний банер. Перекладайте роботу на плечі професіоналів. На біржі Weblancer замовлення приймають по-справжньому талановиті художники.

Розцінки у всіх відрізняються, тому краще особисто звернутися до кожного з них:

Немає грошей на роботу професіоналів? Скористайтеся звичайними пошуковими системами. На багатьох сайтах пропонують завантажити шаблон банера будь-якого розміру і в різних форматах. Шукайте щось підходяще під загальний стиль і обов’язково враховуйте тематику.

В Яндекс пошук по картинках легко знайти відповідні вихідні матеріали:

Хоча для таких справ краще використовувати спеціалізовані сайти. Шаблон банера безкоштовно завантажити з сайту Freepik. Туди постійно додаються різні графічні роботи.

Крім банерів, можна заодно зробити собі гарну візитку, підібрати фон для сайту, красиві кнопки і багато іншого:

Найбільша база шаблонів для банерів у форматі PSD (або векторна графіка). Також тут є гарні логотипи і іконки, щоб оформити банер і підігнати його під певну тему.

Якщо хоч трохи розбираєтеся в Фотошопі, то без проблем зможете зробити промо матеріал з такими вихідними кодами.

Вчіться не лише створювати промо, але і правильно додавати їх на ресурс. Інструкція, як додати банер на сайт стане у нагоді як новачкам.

Розробка банера не сама трудомістка робота, особливо для досвідчених дизайнерів. Шаблони банерів для сайту суттєво полегшують роботу, а їх різноманітність дозволяє швидко зробити промо, навіть під час творчої кризи.