Де знайти кращий курс обміну Webmoney?

Платіжна система Webmoney використовується величезною кількістю людей, для віртуальних розрахунків.


Сьогодні, з допомогою електронного гаманця в цьому сервісі, можна проводити оплату в більшості Вітчизняних інтернет-магазинів, а також легко передавати гроші іншим користувачам або обмінювати валюту на будь-яку іншу.

Якщо вам потрібно зробити обмін Вебмані на інші електронні гроші, для початку дізнайтеся, де знайти кращий курс обміну Webmoney. Для цього використовуються обмінники, але курси на них можуть сильно відрізнятися.

Щоб не переплачувати зайвих грошей, використовуйте спеціальний сервіс BestChange.

Економія на обмін Webmoney

Активні користувачі електронних грошей часто вибирають один обмінник і користуються тільки їм, так як він перевірений. Але одним обмінником користуватися не вигідно, так як курси на ньому можуть часто змінюватися. Потрібно розглядати курси на всіх популярних сервісах, а BestChange допомагає в цій справі.

Проста система BestChange в режимі реального часу перевіряє умови обміну різних електронних грошей на безлічі якісних обмінників. Щоб здалися дані про курси на перевірених обмінниках, вам спочатку потрібно буде вибрати, яку валюту ви віддаєте і яку хочете отримати:

У цьому списку є практично всі платіжні системи, а також сервіси грошових переказів та інтернет-банкинги (наприклад, Ощадбанк або Приват24). Після того, як ви виберіть валюту, відкриється таблиця з обмінниками:

У цьому списку відображаються обмінники і курси з обміну WMZ на WMR. Як бачите, багато сервісів і курси на них суттєво відрізняються. На перших рядках таблиці завжди відображаються обмінники з найбільш вигідними умовами. А крім того, що ви можете перевірити курс в таблиці, тут же представлені дані про резерв та відгуки.

Перший обмінник у нашому прикладі – це SmartWM, якісний сервіс із значним резервом та 588 позитивними відгуками. Відгуки На завжди потрібно звертати увагу, так як періодично тут трапляються обмінники зі занадто повільними транзакціями або високими комісіями.

Обміняти Webmoney за вигідним курсом не можна через певний обмінник, потрібно шукати його безпосередньо в момент необхідності здійснення обміну. Тільки в цьому випадку ви зможете економити при обмінах, а BestChange стане вашим незамінним помічником.