Демо рахунок на бінарних опціонах

Бінарні опціони є одним з найпопулярніших торгових інструментів Форекса, яким користувався кожен трейдер.


Зараз такий вид проведення операцій пропонується багатьма брокерами, але поспішати не можна, спочатку треба попрактикуватися, а для цього придумані демо рахунку.

Демо рахунок на бінарних опціонах дозволяє нічого не вкладаючи тренуватися і отримувати прибуток.

Крім цього, за допомогою такого інструменту, можна легко протестувати будь-яку стратегію. Кожному новачку спочатку потрібно спробувати торгувати і навчитися робити прибуткові ставки, тільки після цього можна вкладати гроші.

Бінарні опціони з демо-рахунком

Шлях до професійного трейдингу лежить через безліч бар’єрів, один з них – це отримання практичних навичок. З допомогою наступних брокерів, відкривайте демо рахунок і починайте торгувати з нуля:

1. IQoption. З усіх брокерів бінарних опціонів з демо-рахунком, цей найкращий. Увійти через профіль від соціальних мереж і відразу починайте торгівлю.

Вам нададуть 1000$, на які можна провести скільки завгодно угод. Навіть в режимі «демо», вам буде доступний повний функціонал і корисні індикатори.

До речі подивіться відео урок про те як заробити від 2000 рублів в цьому брокера:

2. Grand Capital. Відкрити віртуальний рахунок ви можете і на цьому сайті, але спочатку доведеться пройти реєстрацію (займає пару хвилин).

Через особистий кабінет відкривається скільки завгодно демо-рахунків, а суму на віртуальному балансі ви вибираєте самі. Це єдиний брокер, де ще можна вибрати валюту для демо рахунку.

3. Alpari. Цей брокер пропонує якісні бінарні опціони і демо рахунок без реєстрації онлайн.

Просто зайдіть в розділ бінарних опціонів і там ви знайдете функціонал, щоб провести свою першу операцію. Надалі з цим брокером буде вигідно торгувати, компанія велика і працює з 1998 року.

4. Opteck. Компанія пропонує відкривати бінарні опціони через демо рахунок для новачків.

Реєстрація теж не потрібно, а на віртуальний рахунок ви отримаєте 10 000$. Завдяки такій можливості, ви можете легко перевірити чесність брокера, оцінити свої навички або зробити оцінку ефективності стратегії для опціонів.

Використовуй бінарні опціони без вкладень, щоб не просто торгувати з нуля, але й отримати можливість заробити реальні гроші.

Один з ключів до успіху в трейдерських справі є досвід. Щоб не втратити гроші, поки вчишся, відкривай демо рахунку у різних брокерів. Крім зручного навчання, це ще і допоможе вибрати кращу платформу, через яку ти в майбутньому будеш проводити реальні угоди.