Деревовидні коментарі WordPress

Зміст

 • Як встановити деревовидні коментарі на WordPress?
  • Плагін деревовидних коментарів
   • Деревовидні коментарі через онлайн сервіси

Сайти під управлінням CMS WordPress створюються набагато частіше, ніж ресурси на будь-яких інших платформах.


Головна перевага цього механізму – його безкоштовність і багатофункціональність. Хоч багато і говорять, що WordPress недостатньо гнучка система, що це не так, адже є безліч плагінів для розширення можливостей.

Крім цього, після кожного оновлення движка, з’являються нові стандартні інструменти.

В останніх версіях були додані деревовидні коментарі WordPress, які дозволяють створити зручності для розгортання цілих дискусій. Але навіть якщо ви користуєтеся більш старими версіями, їх можна встановити і про це ми розповімо в цій статті.

Як встановити деревовидні коментарі на WordPress?

На установку таких коментарів без плагінів, вам буде потрібно не більше пари хвилин. Для цього заходите в адмінку і переходьте до параметрів обговорень:

Після цього, відкриються налаштування коментарів, де ви зможете задати необхідні параметри:

Досить поставити галочку і дозволити деревовидні коментарі, а також вибрати кількість рівнів. Оптимальний варіант – 7 вкладених записів, цього достатньо для розгорнутих дискусій. Можете спробувати і великі значення, але обов’язково перевіряйте, як це буде виглядати на вашому сайті.

На жаль, при використанні стандартної функції, можуть з’явитися проблеми. Справа в тому, що не всі шаблони підтримують вкладені коментарі і відображають їх некоректно.

Плагін деревовидних коментарів

З великої кількості розширень, виділяється WordPress Thread Comment. З його допомогою можна грамотно налаштувати вкладені коментарі, для цього передбачено багато параметрів:

 • установка вкладеності записів;
 • відправка повідомлень на Email при вступі відповіді;
 • текст повідомлень легко змінюється;
 • ручне налаштування програмного коду;
 • можна відповідати на коментарі прямо з панелі адміністратора.

Установка цього доповнення стандартна, а завантажити його ви можете з WordPress.org безкоштовно. Після запуску, можете взагалі не перенастроювати параметри, всі необхідні значення вже будуть виставлені.

Деревовидні коментарі через онлайн сервіси

Найкращим варіантом для отримання багатофункціональних коментарів, є використання Cackle.ru. Цей універсальний сервіс, пропонує різний корисний функціонал, в тому числі і якісні коментарі:

При їх використанні можна авторизуватися через популярні соціальні мережі та підписуватися на стрічку, поділитися записом, відповідати на коментарі та багато іншого. Єдиний мінус – за використання інструменту Cackle доведеться заплатити 500 рублів (за рік).

Встановити деревовидні коментарі на WordPress не так складно, а тепер ви знаєте кілька способів як це зробити. Використовуйте відповідний вам варіант і пам’ятайте, що чим краще налаштоване юзабіліті, тим краще будуть поведінкові фактори.