Дешева розкрутка груп в соц. мережах

Кожен день в соціальних мережах з’являються сотні різних груп, які відкриваються для різних цілей.


Деякі просто відкривають цікаві спільноти для пошуку однодумців, хтось намагається просувати свій бізнес, а деякі планують заробляти на розкручених групах.

Незалежно від переслідуваних цілей, спочатку доведеться серйозно зайнятися розкручуванням майданчика, адже більшість користувачів воліють вступати у вже популярні групи, а на початковому етапі досягти цього складно. Дешева розкрутка груп в соц. мережах – це цілком реально, потрібно лише знати, де і як її виконувати.

Недорога розкрутка груп в соц. мережах

Бажаючи заощадити гроші, вам потрібно буде шукати більш вигідні варіанти, ніж поширення реклами в самій мережі. Такий спосіб дозволяє знайти дійсно зацікавлених людей і отримати цільових передплатників, але він дуже дорогий.

База акаунтів.
Якщо є кілька акаунтів – це добре, з їх допомогою можна висилати запрошення в групи. Але і це не просто, адже потрібно буде розкручувати профілі, щоб була максимальна кількість друзів. Навіть пара акаунтів з 5-8 тисячами друзів можуть приносити вам від 50 передплатників кожні добу (якщо запрошувати 3 рази на добу, кожні 8 годин).

А уявіть, якщо у вас буде з десяток таких профілів, і ви будете регулярно використовувати їх, паралельно виконуючи через них репости, щоб поширювати інформацію.

Якщо вирішите скористатися цим варіантом, то можете придбати акаунти за порівняно не високою вартістю через BuyAccs – це найбільша біржа профілів від різних проектів.

Кликовые спонсори.
Якщо ви шукали найдешевші послуги по накрутці в соціальних мережах, то вам обов’язково варто звернути увагу на поштовики. У таких системах як Wmmail або Seosprint, можна створювати різні завдання, щодо вступу в групи, коментування постів, запрошення друзів спільноти, лайки до записів або їх репости і багато іншого.

Загалом, все, що потрібно для розвитку групи і з мінімальною оплатою. За кожне завдання ви будете повинні платити хоча б мінімум (24-35 копійок), а включати в нього можна відразу кілька вимог. Наприклад, ви можете вимагати вступити в групу і зробити пару репостов.

На Wmmail зареєстровано майже 500 000 користувачів, на Seosprint приблизно на 100 000 менше, це величезна аудиторія, якою ви можете скористатися за скромні гроші.

Варто відзначити, що кликовые спонсори можна використовувати і без вкладень. Просто виконуєте більш дорогі завдання (наприклад, написання відгуків чи реєстрації з активністю) і зароблені гроші направляєте на оплату свого завдання.

Спеціалізовані сервіси.
Крім вище представлених сервісів, є і спеціальні системи для розкрутки пабликов і груп в соц. мережах. Найбільш популярні з них це:

  • Forumok.
  • Prospero.
  • Vktarget.
  • V-like.

Користувачі цих систем використовують їх для заробітку, тому ваші групи будуть вступати реальні люди. Цілком можливо, що частина виконавців зацікавляться вашим співтовариством і стануть активними відвідувачами. Ціни тут вище, ніж на почтовиках, але виконається накрутка набагато швидше.

На закінчення хотілося б відзначити, що останнім часом дуже часто блокуються групи за накрутку учасників. Щоб убезпечити своє співтовариства від блокування, намагайтеся використовувати різні методи і основний упор робіть на розсилку запрошень та рекламу.

Накручувати потрібно так, щоб не викликати підозр, а якщо будете використовувати кликовые спонсори, то не давайте пряме посилання на вашу групу, краще розкажіть як її знайти через пошук (наприклад, по якому запитом вона на першому місці).