Дешеві лайки, репости, твіти і ретвіти

У соціальних мережах масу часу проводить величезну кількість користувачів. Деякі просто спілкуються, хтось викладає свої фотографії, а деякі привертають трафік на сайти і заробляють гроші.


Статистика показує, що більший інтерес користувачі виявляють до записів, які збирають багато лайків, репостов, твітів, ретвітів і т. д.

Це означає, що після додавання запису, вам потрібно домогтися великої кількості лайків, ретвітів і так далі, щоб привернути максимум уваги. Дешеві лайки, репости, твіти і ретвіти можна отримати різними способами і в даній статті ми розглянемо кілька кращих систем, в яких вам не доведеться переплачувати.

Де замовити накрутку для соц. мереж?

  • Wmmail. Найбільш популярний кликовый спонсор, де можна замовити накрутку чого завгодно. Мінімальна вартість для оплати завдань становить 1 цент, а за репости або ретвіти, це нормальна сума. Досить зареєструватися в системі і перейти до створення нового завдання. Докладно описати вимоги до виконавців (будуть виконувати реальні люди) і після цього перевіряти звіти про виконання. Аудиторія проекту 490 000 користувачів у більшості з них є по кілька профілів в різних соціальних мережах.
  • Seosprint. Ще один поштовик, де можна замовити лайки, ретвіти та багато іншого, за заниженою вартістю. Тут вам також буде потрібно запускати завдання і перевіряти звіти виконавців. Мінімальна сума оплати – 20 копійок (з комісією 24 копійки). Завдання з репостами і лайками вважаються легкими, тому за них можна виставляти невеликі винагороди. Аудиторія проекту 370 000 користувачів.
  • Prospero. Ця система створена спеціально для запуску реклами через соціальні мережі. Тут ви зможете задати час розміщення поста, а також вибрати виконавців. Крім звичайних лайків і ретвітів, тут можна замовити рекламу, яку буде складати сам користувач. Наприклад, залишить на своїй сторінці відгук про те, що користувався вашими послугами і залишився задоволений.
  • Forumok. Спочатку система розроблялася для розкрутки через форуми, але тепер це величезний і багатофункціональний сервіс для розповсюдження реклами в соціальних мережах. Головна перевага сервісу – ви зможете задати параметри профілів, через які будуть виконуватися завдання. Щоб отримувати саме той результат, який вам потрібен, ви зможете обмежити виконавців за віком, статтю, країні, кількістю передплатників і іншим параметрам.
  • твиттер

    У кожній з цих систем можна з мінімальними витратами провести ефективну рекламу в соц. мережах. Найголовніше – чітко встановити собі цілі і не сподіватися на швидкий результат.

    Якщо ви, наприклад, ведете якусь групу, то дані сервіси допоможуть вам збільшити активність у співтоваристві, а це буде позначатися на його розвиток.