Для тих, хто шукає додатковий заробіток

Зміст

 • Як заробляти і не вкладати?
  • Як мені отримати віртуальні гроші?

Далеко не всім людям вдається досягти стабільності у фінансовому плані і повністю виключити проблеми з грошима зі свого життя.


При цьому не завжди ці люди ледачі, у деяких просто немає можливості знайти хорошу роботу. Ви ставитеся до їх числа? Тоді обов’язково задумайтеся над заробітком в мережі.

Для тих, хто шукає додатковий заробіток, ми склали окрему статтю, в якій розповімо про декілька способів підробітку в інтернеті. Сьогодні ця сфера активно розвивається і все більше користувачів починають працювати віддалено. У вас теж є такий шанс, навіть якщо ви новачок.

Як заробляти і не вкладати?

Більшість новачків не починають, так як бояться, що їх обдурять, але є і такі варіанти, в яких неможливо стати жертвою шахраїв. Ми розповімо вам про декілька систем, з яких ви зможете виводити гроші хоч кожен день, при цьому ніяких внесків робити не потрібно буде.

Починати необхідно зі створення електронного гаманця, так як в інтернеті платять тільки віртуальними грошима. З Webmoney працюють практично всі системи, тому краще використовувати саме цю платіжну систему. Реєстрація Webmoney не складна і займає до 10 хвилин, після чого ви отримуєте безпечний рахунок, на який вам будуть нараховуватися гроші.

1. Кликовые спонсори.
Ідеальний спосіб новачкові втягнутися в сферу віддалених заробітків – це скористатися поштовиками. На даний момент функціонує 2 стабільних проекту в цій ніші, Wmmail і Seosprint.

Поштовик Wmmail є найстарішим, тому на ньому зареєстровано більше всього користувачів.

Платять тут виключно в доларах, при цьому доходи виконавців трохи вище, ніж при використанні аналогічних систем. Потрібно лише пройти реєстрацію і приступити до виконання завдань, в яких потрібно:

 • ставити лайки в соц. мережах;
 • проходити реєстрацію (у тому числі з активністю);
 • залишати пости на форумах і коментувати блоги;
 • скачувати програми та архіви;
 • віддавати свій голос в онлайн голосуваннях.

Також проект Wmmail можна використовувати для продажу статей. Тексти можна продавати через завдання або використовуючи магазин статей. Зараз середня вартість 1000 символів перевищує 2.5$, це гідний показник, але продажі йдуть не великими темпами, так як розділ розвивається.

Кликовый спонсор Seosprint теж володіє величезною популярністю, а головна його перевага – це робота відразу з декількома платіжними системами. Тут ви знайдете ще більше завдань, ніж на Wmmail.

2. Соціальні мережі.
У всіх є профілі в Однокласниках, Вконтакте, Twitter або Facebook. Їх можна використовувати як майданчик для реклами або заробляти, вступаючи в групи, залишаючи коментарі і лайки, завдяки спеціальним системам. В цій сфері працює величезна кількість проектів, ви можете скористатися будь-яким з них, суть одна – виконуй вимоги рекламодавців і отримуй гроші:

 • V-like (самий простий сервіс, можна отримати гроші на телефон);
 • VkTarget (можна монетизувати профілі з різних соц. мереж);
 • Prospero (є багато пропозицій по розміщенню реклами на стіні);
 • Forumok (самі високі ціни).

З усіх цих сайтів можна перевести гроші на Webmoney, після того, як наберете мінімальну суму (скрізь різна). Як правило, вона не перевищує 50 рублів, тому не переживайте, що вас обдурять, кожен сервіс працює більше 5 років.

3. Копірайтинг.
На написанні статей деякі користувачі вже побудували успішну кар’єру і заробляти серйозні гроші. Ви новачок – тому поспішати не варто, потрібно для початку набрати популярність і розкрутитися. Оптимальний варіант для цього використовувати мінімальну ціну за матеріали.

Краща біржа для продажу готових статей – це Advego, тільки тут ви знайдете величезну базу покупців і досягнете максимальної швидкості продажів.

адвего

Мінімальна вартість продажу за 1000 символів тут 80 центів, тому склавши всього одну статтю в 2000 символів, ви як мінімум отримаєте 50 рублів.

Багато хто цікавиться, а про що повинні бути тексти. Тут вибір за автором, можна писати про догляд за дітьми, можна розповісти смішну історію з життя, представити кулінарний рецепт і навіть скласти відгук на який-небудь стільниковий телефон. Є, звичайно, тематики, які користуються великим попитом:

 • туризм;
 • медицина;
 • будівництво;
 • ремонт;
 • автомобілі;
 • інтер’єр;
 • нерухомість;
 • фінанси.

Якщо ви розбираєтеся в одній із цих сфер, то краще вибирайте саме їх, так як матеріали даних тематик купуються набагато активніше і за них можна встановлювати більш високу вартість.

Як мені отримати віртуальні гроші?

Неважливо, яким способом ви скористаєтеся, коли на гаманці Webmoney з’явиться будь-яка сума, що її можна буде перевести на банківську картку. Карту доведеться прикріпити до гаманця, ця процедура займає небагато часу, але вона не складна.

Щоб скоротити витрати, які з’являться при обміні грошей, обов’язково користуйтеся обмінниками. За допомогою системи BestChange ви завжди будете в курсі, де вигідніше обмінювати віртуальну валюту на реальні гроші:

Для прикладу ми вибрали WMZ (долари вебмані) та Ощадбанк. У бічній частині нам представили обмінні пункти, в яких можна швидко і легко перевести гроші з Webmoney на карту, за найвигіднішим курсом.

Нічого важкого в інтернет-заробіток немає, а якщо ви плануєте використовувати його як додаткове джерело прибутку, то вам буде ще простіше. Найголовніше, що тут у вас не буде начальників, а трудитися ви зможете тоді, коли хочеться. Єдине, про що потрібно пам’ятати, чим більше ви працюєте, тим більше отримуєте, просто так гроші тут не дають.