До 102% окупності за 60 днів у грі Juicy Business

Не всі економічні ігри викликають довіру. Деякі створюються за готовим шаблонам, відразу стає зрозуміло, що вони швидко соскамятся.

Всі знають, що в іграх краще реєструватися, коли вони тільки з’являються. По-перше, встигнеш все вивести, навіть якщо це скам. По-друге, можна непогано розжитися на рефералах.

До 102% окупності за 60 днів у грі Juicy Business – досить вигідні умови. У багатьох інших іграх пропонується більш висока прибутковість, але цей проект розрахований на довгострокову роботу. Погодьтеся, подвоїти свій капітал за 2 місяці, взагалі нічого не роблячи, це теж відмінний результат.

Закрита гра

Прибутковий сік на Juicy Business

Гра нова, з’явилася зовсім недавно, але вона дуже швидко розвивається. Розробники дійсно добре попрацювали, придумали нову ідею і не використовують платіжних балів. Минуло трохи більше 10 днів з моменту запуску, але статистика вже значна:

Поповнено резерв на велику суму, що гарантує виплати. Дохідність тут відмінна, а новачкам дарують по 20 рублів. Хоча цього недостатньо для старту. Мінімальна інвестиція 80 рублів, так як потрібно 100 рублів на покупку соку.

Щоб ви не заплуталися в грі, ми підготували інструкцію для новачків:

 • Після проходження реєстрації та отримання бонусу, потрібно перейти в розділ поповнення і внести суму, щоб вистачило на покупку одного із соків:
 • Після цього потрібно вибрати вид соку, всього їх тут 16. Другий рівень більш прибутковий, але щоб його купувати, потрібно спочатку придбати перший рівень соку. В характеристиках відразу показується, скільки приносить той чи інший напій:
 • Зручно, що все в рублях, можна легко розрахувати прибутковість. Приміром, банановий сік коштує 12 000 рублів і приносить по 5720 рублів в місяць. Псується сік через 90 днів, отже, його покупка принесе в загальному 17160 рублів. Вони автоматично будуть зараховуватися кожну секунду на баланс:
 • Баланс відображається в статистиці, їх можна виводити з рахунку для виводу. У рідкісних випадках виплати займають більше 5 хвилин. На вибір запропоновано кілька платіжок:
 • Ось так просто заробляти в грі Juicy Business, тому тут щодня реєструються сотні нових учасників. Крім привітального бонусу, всім учасникам повертають до 10% від суми покупки соку. Відсоток визначається довільно.

  Щогодини користувачі замовляють виплати з проекту:

  Платіжних балів немає і зі слів адміністрації, вони тут не з’являться. Але це не привід відмовлятися від партнерської програми.

  Вона тут 2х рівнева, з урахуванням того, що поки на сайті зареєстровано менше 3000 гравців, у вас є всі шанси зібрати велику команду і непогано заробити:

  Це стандартні умови реф. системи, їх можна покращити. Для цього загальна прибуток з рефералів повинна перевищити 20 000 рублів. У цьому випадку партнер отримує 15% з першого рівня і 5% з другого рівня. Отримані гроші через партнерку відразу ж доступні для виводу.

  Незалежно від того, який сік ви купите, прибутковість буде вище 10% за 90 днів.

  Відгуки про Juicy Business поступово з’являються в інтернеті, всі вони позитивні. Проект чесний, виплати приходять, маркетинг продуманий, повністю пасивний заробіток.

  Для кого-то умови здадуться недостатньо вигідними, але ви повинні розуміти, що з такими відсотками доходу ігрові проекти працюють довго, а це дуже важливо.