Додатковий заробіток на дому без вложений

Зміст

  • Кілька варіантів для початку роботи в мережі
    • Найкращі кликовые спонсори

Кожен з нас хоче, щоб не було проблем з грошима, але, на жаль, далеко не завжди виходить заробляти стільки, скільки потрібно. Як виправити своє фінансове становище в кращу сторону, і які є варіанти, для організації додаткових джерел прибутку?

Додатковий заробіток на дому без вложений можуть отримувати абсолютно всі користувачі, в даній статті ми розповімо вам про найпоширеніші способи виділення прибутку з мережі. Навіть якщо ви новачок і у вас немає грошей для старту, це не проблема, ми розповімо з чого почати і як діяти.

Кілька варіантів для початку роботи в мережі

Перед тим як приступити до опису методів заробітку, хотілося б звернути вашу увагу на необхідність створення електронного гаманця. Працювати ви будете віддалено, а це означає, що отримувати гроші готівкою у вас не буде можливості. Найкращий варіант для відкриття віртуального рахунку – це скористатися системою Webmoney. Дана компанія більше 10 років працює в

Рунеті і активно розвивається, а як створити гаманець Webmoney, ви можете дізнатися на нашому блозі.

Після створення гаманця, ви зможете скористатися наступними способами заробітку:

1. Кликовые спонсори.
Самий простий і швидкий варіант організувати додатковий заробіток на дому без вложений – це скористатися системами активної реклами. Називають такі сервіси по-різному букси, поштовики, Сари, але суть у них одна, ви будете виконувати прості завдання, за які платять реальні гроші.

Наприклад, вам можуть запропонувати залишити відгук про інтернет-магазин або вступити в групу Вконтакті. Великі гроші, таким чином, складно буде заробити, але якщо активно працювати, в день можна отримувати більше 10$.

Найкращі кликовые спонсори

  • Система Wmmail є лідером серед Вітчизняних букс, їй вже користується понад 410 000 користувачів. Платять в доларах, завдань досить багато, технічна підтримка чуйна, а гроші можна легко виводити на Webmoney.
  • Кликовый спонсор Seosprint значно «молодше» попереднього букса, але на ньому більше завдань. Платять гроші в рублях, а вивести їх можна не тільки на Webmoney, але і на інші платіжні системи.
  • Майже 5 років функціонує поштовик Profitcentr, на якому заробляють більше півмільйона користувачів. Інтерфейс сайту простий, тому даний проект ідеально підходить новачкам. Завдань трохи менше ніж на Seosprint і Wmmail, тим не менш, сервіс стабільно платить.
  • Останній, але не найгірший букс Seo-Fast ви також можете використовувати для додаткового заробітку. Незважаючи на те, що він з’явився трохи більше 2 років тому, в загальній складності користувачі вивели з нього понад 3.3 мільйонів рублів.

Який кликовый спонсор вибрати? Почніть з Wmmail, там найвищі ціни за виконання завдань. Взагалі, найкращий варіант – це зареєструватися в кожній системі і шукати найбільш вигідні завдання.

2. Соціальні мережі.
Всі сучасні люди зареєстровані в соціальних мережах, а володіючи власними сторінками, можна почати роботу в соц. мережах. Є кілька сервісів, в яких платять за різні дії, наприклад, додавання в друзі, простановку лайків, набуття паблики і багато іншого.

Ви можете скористатися цими проектами і почати заробіток на дому без вложений, ось найпопулярніші сервіси:

  • З усіх сайтів для заробітку на соц. мережах V-like є найбільш простим. Для новачків цей проект підходить ідеально, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, реєстрація не потрібна, а гроші можна виводити прямо на телефон.
  • Відмінний сервіс Smo-Media не поступається за популярністю з попереднім проектом. На даний момент з його допомогою можна заробляти на лайку і вступ до співтовариства, але незабаром можна буде додатково заробляти на перегляді сайтів, відео і т. д.
  • Однією з кращих бірж для взаємного піару в соціальних мережах, також є VPrka. Крім того, що на цьому сайті можна легко й швидко заробити гроші, адміністрація проводить конкурси та акції, головними призами яких стають серйозні суми і автомобілі.

Також як і на клікових спонсорів, в даному випадку краще відразу реєструватися у всіх системах, щоб отримати доступ до великої кількості завдань.

работа за компом

3. Автоматичний заробіток.
Цей варіант більше підходить як додатковий заробіток, так як з його допомогою ви не заробите багато грошей, але з іншого боку, вам нічого не потрібно буде робити. Суть полягає в тому, що вам буде потрібно встановити програму, яка буде використовувати вашу відеокарту.

Величезна кількість компаній зацікавлені в отриманні безлічі обчислювальної потужності і тому пропонують оплату за використання техніки користувачів інтернету.

Знайти цю програму можна на сайті LtCraft, цей сервіс вже кілька років допомагає заробляти гроші на автопілоті. У статті Заробіток на відеокарті, ви можете більш детально ознайомитися з використанням сервісу. Якщо у вас потужна відеокарта або на вашому комп’ютері їх дві, то ви можете отримувати більше 2000 рублів на місяць.

4. Копірайтинг.
З усіх видів заробітку, копірайтинг є найбільш популярним. Продаж статей для сайтів, це відмінна можливість почати заробіток на дому без вложений. Абсолютно всі можуть скористатися цим способом, адже тексти не обов’язково придумувати самостійно, можна продавати переклади або переписувати вже створені статті своїми словами.

За кожну статтю вам будуть платити окремо, з урахуванням кількості символів, наприклад, за 25 рублів за 1000 символів.

Про біржі статей ми вже багато розповідали в нашому блозі, якщо вас зацікавила робота на написанні та продажі статей, то радимо почитати матеріал Заробіток на Advego. На даний момент, це найпопулярніша біржа, на якій найвищі ціни за виконання замовлень. Якщо ви хочете продавати готові статті, то краще скористатися біржами Etxt і TextSale.

5. Фріланс.
Величезна кількість пропозицій про віддалену роботу ви можете знайти, використовуючи біржі фрілансу. Серед безлічі бірж хотілося б виділити Weblancer. Ця біржа є однією із самих «старих» і адміністрація цього сервісу стежить за чесним проведенням операцій між користувачами.

Яку роботу ви зможете знайти на цьому сайті? Модератор сайту, дизайнер, адміністратор групи в соціальних мережах, копірайтер, програміст і багато іншого. Основна перевага таких бірж – це можливість знайти постійного роботодавця. Навіть без проходження реєстрації ви можете перейти на біржу Weblancer, і подивитися, які відкриті вакансії на даний момент.

Організувати додатковий заробіток на дому без додавань можуть всі, найголовніше підібрати підходящий варіант і володіти великим бажанням стати працівником інтернету.