Додатковий заробіток на вихідних

Сьогоднішні умови життя змушують практично кожної людини шукати додаткову роботу.


Варіантів для підробітку може і не виявитися, коли терміново потрібна певна сума, тому потрібно заздалегідь подумати про те, чим можна зайнятися на вихідних.

Додатковий заробіток на вихідних легко забезпечити собі завдяки інтернету. Всесвітня павутина надає реальні шанси вийти на прибуткову діяльність, але не думайте, що це буде легко.

Невеликі гроші заробити в мережі легко, наприклад, для оплати телефону та інтернету, а от для серйозних заробітків, доведеться добре попрацювати.

Як заробити на вихідних?

Ми розповімо вам про декілька кращих сервісів, якими ви зможете скористатися і отримати гроші в інтернеті, нічого не вкладаючи зі своєї кишені:

1. Wmmail. Це поштовий сервіс, на якому власники сайтів замовляють накрутку відвідуваності. Реєструєтеся в системі і починаєте відвідувати їх ресурси, за що миттєво отримуєте оплату.

Звичайно, вона не велика, тому вигідніше використовувати заробіток на завданнях. У них, встановлюються різні вимоги, наприклад, написати відгук, пройти реєстрацію, додати друга в соц. мережах і так далі.

За добу з завданнями можна отримати набагато більше, ніж з перегляду сайтів. Не особливо напружуючись, ви точно зможете заробити 5-6 доларів. Аналогічний сервіс із завданнями Seosprint. Якщо у вас немає електронного гаманця, на Wmmail зареєструватися ви не зможете, а на Seosprint мати віртуальний гаманець не обов’язково.

2. Advego. Якісний проект, який позиціонується як біржа копірайтингу. Якщо ви здатні складати якісні і цікаві статті, то обов’язково використовуйте свій талант.

На Advego вам будуть платити як мінімум 80 центів за 1000 символів тексту. Скільки ви додасте на продаж статей, залежить тільки від вас. Крім цього, на Advego теж зустрічаються завдання, типу, додатися в групу Вконтакті, запросити туди друзів, написати коментар залишити відгук і так далі.

Якщо тема з написанням статей вас зацікавила, але ви не впевнені, що зможете писати без помилок, то вирушайте на Etxt. Вимоги до статей тут трохи нижче, принаймні, за пару ком або стилістичних помилок, вашу роботу не відхилять, як це роблять на Advego.

3. VkTarget. Відмінна система, з якою ви зможете заробити на своїх профілях від соц. мереж. Кожен учасник може додати в цю систему акаунти від Vkontakte, Facebook, Instagram, Twitter і Youtube.

Після цього, йому відкриються легкі завдання, наприклад, поставити лайк, додати відеозапис, підписатися на іншого учасника і так далі.

4. V-like. Напевно, самий простий сервіс для заробітку на профілях Вконтакте. Авторізуетесь на сайті і отримуєте масу пропозицій по вступу в групи, додавання друзів і проставляння лайків.

Крім цього, тут часто додаються легкі завдання, як на почтовиках. Відрізняється сервіс тим, що з балансу гроші можна перевести на номер телефону.

Якщо вас зацікавив заробіток на соціальних мережах, то обов’язково прочитайте статтю про те, як перетворити хобі у заробіток, де ми представили список кращих сервісів.

5. Userator. Цікавий сервіс, де пропонується відразу кілька видів заробітку. Після реєстрації, ви зможете завантажити програму, виконувати завдання прямо на сайті або прикріпити свої профілі від соц. мереж, для отримання прибутку.

Якщо довго користуватися сервісом і набрати хороший рейтинг, можна стати модератором і отримувати гроші за перевірку виконання завдань.

Найкраще заняття на вихідні – це використання простої підробіток в інтернеті. Якщо жоден з варіантів даного списку вас не вразив, вивчайте інші матеріали блогу Workion, ми постійно наповнюємо проект новою інформацією і вже розповіли більш ніж сотні різних способів віддаленого заробітку.