Докучливі програми від Mail

Політика розповсюдження програмних продуктів у компанії Mail досить агресивна.


Багато користувачів вже зненавиділи програми Mail, Супутник, Guard і інші утиліти, які встановлюються паралельно з будь-яким іншим софтом. А додатково до цього ще і змінюються налаштування в браузері.

Докучливі програми від Mail вже стали причиною величезної кількості повідомлень на форумах і сервісах питань-відповідей. Найчастіше новачки цікавляться, чому в браузері встановлюється Mail і змінюються настройки, а проблема тут полягає у встановлених доповнення від цієї компанії.

Як назавжди видалити Mail?

Щоб позбутися від автоматичної заміни налаштувань в браузері, необхідно видалити весь софт, який був встановлений на ваш комп’ютер.

Так, ви ці програми не завантажували, вони самі встановилися в систему, при завантаженні будь-яких файлів або при встановленні різного софту. Ось так нахабно діє Mail, щоб його забезпеченням користувалися люди.

Знайти усі компоненти Mail і видалити їх ви можете через панель управління. Для цього, відкрийте “пуск” і перейдіть до панелі управління:

панель упровления

Після цього, вам необхідно знайти компоненти і програми, для зручності можете поміняти вигляд значків:

У вікні, залишається знайти програми від Mail, щоб повністю видалити їх з комп’ютера:

Вибираєте програму, тиснете правою клавішею миші та оберіть «Видалити». Запуститься інсталятор, а вам потрібно трохи почекати, поки софт повністю вийде з системи.

Тепер налаштування вашого браузера не будуть автоматично налаштовуватися на Mail, а ви можете змінити параметри. Не знаєте, як прибрати Mail з головної сторінки? Наведемо приклад при використанні Google Chrome:

Перейдіть до налаштувань браузера і в налаштуваннях пошукової системи, міняєте Mail на інше значення:

Все, тепер при пошуку інформації буде відкриватися вибраний вами пошуковик, а Яндекс і Google набагато краще працюють, ніж пошук від Mail.

На жаль, програми Mail можуть встановлюватися і в майбутньому, тому, коли ви помічаєте, що у браузері змінюються настройки, повторюйте процедуру, описану в цій статті, і завжди позбавляйтеся від цих непотрібних програм.