Доступ до контенту через SMS

Зміст

  • Як зробити доступ до контенту через SMS?
    • Заробіток без сайту

Питання про те, як ефективніше монетизувати сайти досить часто обговорюються на різних тематичних форумах.


Крім звичних варіантів, за встановлення реклами і продажу посилань, є й інші способи монетизації, які використовуються не так часто, але цілком можуть приносити серйозний прибуток.

Доступ до контенту через SMS – це цікавий спосіб збирати прибуток зі свого майданчика, але не поспішайте цим користуватися. Люди не звикли платити за інформацію, тому вам доведеться, спочатку переконати їх, що ви пропонуєте щось дійсно корисне і унікальне. Зробити це не так просто, але реально.

Як зробити доступ до контенту через SMS?

У мережі поширюються необхідні скрипти, але щоб скористатися ними, вам ще доведеться реєструвати короткий номер, настроїти всі необхідні параметри і так далі.

Щоб не вирішувати всі ці труднощі, скористайтеся системою Terminator.im. Адміністрація даної системи пропонує закриття контенту на будь-якому ресурсі, а щоб відвідувач отримав доступ, йому потрібно відправляти платне СМС.

Після реєстрації в системі, ви зможете додати свій ресурс і встановити закритий доступ до певних сторінок сайту. Схема гранично проста, а виконуються дії інтуїтивно зрозумілі.

При закритті сторінки сайту, ви можете самостійно встановлювати вартість SMS (є кілька тарифів). Виплачується 80% від вартості SMS, як і в безлічі платників.

Зверніть увагу, що приймається не весь трафік. Повідомлення зможуть відправляти мешканці:

  • Росії;
  • України,
  • Азербайджану;
  • Грузії;
  • Білорусії;
  • Таджикистану;
  • Киргизії.

Якщо ваш трафік концентрується з цих країн, то ніяких проблем з отриманням коштів не буде.

Заробіток без сайту

Якщо немає свого ресурсу, з системою Terminator.im теж можна заробляти. Щоб отримати гроші, доведеться залучати людей на сайти з каталогу і також отримувати прибуток за надіслані повідомлення. Після реєстрації вам нададуть партнерські посилання, поширювати їх можна будь-якими способами (крім спаму).

Монетизація сайту через закритий контент, це прибутково, але треба пам’ятати, що це може позначитися на вашій репутації. Якщо це вас не лякає, то закривайте найцікавіші сторінки і отримуйте прибуток.

З’являються сумніви, але контент все одно хочете закрити? Тоді відкривайте доступ до нього за виконання підписки.