Довірче управління в бінарних опціонах

Зміст

  • Торгівля опціонами на автоматі, це реально?
    • Кому дати в управління свій капітал?

Заробіток на фінансових ринках привертає увагу багатьох людей і зараз величезна кількість користувачів торгує валютою на Форексі.


Ще кілька років тому ніхто і не здогадувався, що можна буде відмовитися від класичної торгівлі, але з появою бінарних опціонів, торгувати стало ще простіше.

Бінарні опціони дозволяють відкривати угоди на падіння або підвищення курсу активу, а також можна робити ставки на вартість акцій, ф’ючерсів, товарів та індексів.

При цьому, можна навіть не укладати угоди, а передати цю справу в руки професіоналів. Довірче управління в бінарних опціонах – ідеальний спосіб поставити заробіток на автомат.

Торгівля опціонами на автоматі, це реально?

Ми вже розповідали про автоматичні бінарні опціони, де звертали увагу на те, що всілякі програми не здатні грамотно управляти капіталом.

Навіть якщо в них реалізований продуманий алгоритм і дані збираються з безлічі сигналів, це ще не гарантує успішних угод.

У сфері Форекса є таке поняття як ЛАММ інвестування, що передбачає здійснення автоматичних операцій, копіюючи їх у професіоналів. В бінарних опціонах теж є така можливість.

Якщо боти діють за чітким алгоритмом, то досвідчені трейдери з більшою ймовірністю укладають успішні угоди.

Довірче управління опціонами ризикова справа, адже ваш капітал буде використовуватися для копіювання угод і, ви не зможете керувати ним. Але тим, хто погано розбирається в цьому, набагато простіше довіритися професіоналам, ніж працювати над складанням прогнозів.

Кому дати в управління свій капітал?

В цьому напрямку нерідко з’являються шахраї, які пропонують автоматичний заробіток на бінарних опціонах. Прибутковість такого виду заробітку залежить від стартового капіталу, адже чим вище ставка, тим більше профіт.

Тому, на популярних форумах нерідко пропонується довірче управління бінарними опціонами:

Потрібно бути уважним, приватні трейдери теж можуть бути шахраями. Крім цього, необхідно перевіряти статистику, щоб переконатися, що користувач дійсно є професіоналом.

Дізнайтеся, як я заробляю на бінарних опціонах, і спробуйте самостійно проводити операції, це безпечніше.

Якщо ви не довіряєте приватним трейдерам, тоді скористайтесь унікальною пропозицією від брокера Utrader. Ця компанія пропонує користуватися спеціальним ботом, який відстежує успішність трейдерів і дозволяє копіювати угоди.

Не в чому розбиратися вам не доведеться, а якщо ви вже зареєстровані на Utrader, то вказуйте ті ж дані на сайті бота U-bot.ru, щоб профілі пройшли синхронізацію.

Якщо на вашому рахунку Utrader є гроші, то їх можна буде використовувати в цьому профілі. Якщо ні, то вносьте депозит (мінімум 250$), використовуючи один з наступних способів:

Коли поповніть баланс, перейдіть в розділ сигнали і активуйте функцію автоматичної торгівлі:

Під ним одразу ж почнуть з’являтися різні угоди, у кожної з них встановлено статус. Якщо це WON, значить, ви виграли, якщо LOST значить програли. Є ще статуси OPEN – відкритий опціон TIE – нічия. У бічній панелі відображається графік по вашій угоді, але стежити за ним не обов’язково.

Взагалі, перебувати на сайті не обов’язково, можна на час закрити сайт і почекати, поки совершатся угоди. Потім, в профілі оцінити статистику:

Результати можуть бути різними і не думайте, що всі угоди залишаться виграшними, так як навіть досвідчені трейдери періодично програють.

Довірче управління бінарними опціонами добре тільки тим, що самому нічого робити не потрібно, але це також є і недоліком, адже успішність угод від вас взагалі не залежить.

Висновок про такому способі торгівлі можна зробити тільки один – він захищає вас від складних розрахунків і аналізу ринку, при цьому, обмежує можливість вплинути на операції.

Користуватися цим інструментом чи ні, вирішувати тільки вам, але краще навчитися проводити операції і заробляти на своїх знаннях.