Дистанційна робота

У житті бувають ситуації, коли потрібно підробіток або доводиться працювати, не виходячи з дому.


У цьому плані інтернет надає серйозну допомогу, адже можна взятися за віддалені заробітки, навіть якщо немає серйозних знань і вкладати нічого. Головне це активність, просто так ніхто платити вам не стане.

Дистанційна робота доступна всім, знайти її можна на біржах фріланса. Вирушайте на Weblancer і подивіться, які там є вакансії.

Новачки можуть влаштуватися в Call-центр або адміністратором спільнот в соц. мережах. Робота не дуже складна, але вимагає постійної присутності в онлайні.

Як заробити дистанційно?

Конкуренція на біржах серйозна, поки вашу кандидатуру схвалять, може пройти багато часу. Набагато простіше скористатися яким-небудь сервісом або вибрати спосіб, де ви самі будете приймати рішення, не враховуючи думки начальства.

Варіантів маса, ось кілька найбільш цікавих:

 • Заробіток на JetSwap – самий простий, тому не дуже прибутковий. Реєструйтеся на сайті і починайте переглядати сайти за гроші. На баланс за це нараховуються кредити, їх потім можна продавати і замовляти виплати. Зручно, що доступна програма, яка на автоматі виконує переходи по сайтах.
 • Партнерська програма Бабій може приносити великі гроші, як і багато інші партнерки з розряду «Для дорослих». Бабій, це система відеочатів, де працюють моделі і платять гроші глядачі за спілкування. Якщо ви зможете запрошувати сміливих дівчат або щедрих клієнтів, дохід буде пристойний.
 • Партнерська програма Aliexpress – також передбачає запрошення людей, але за рахунок відомого бренду, зробити це набагато простіше. Всім відомий інтернет-магазин за низькими цінами від виплачує 8.5% за покупки запрошених людей. Якщо зустрінете багато покупців, умови стануть вигіднішими.
 • Заробіток на LikesRock – сподобається любителям соціальних мереж. Тут потрібно брати участь в накрутках через свої профілі від Вконтакте, Facebook, Twitter і так далі. За лайки, ретвіти, вступу в групи і аналогічні дії платять в Євро. Вивести можна від 30 євро (якщо залучити 20 рефералів, то мінімалка знижується до 10 євро).
 • Заробіток з Votimenno – незвичайний сервіс, який став дуже популярним в закордонному сегменті інтернету. Виконавцям платять гроші за те, що вони придумують назви сайтів. Клієнти постійно звертаються сюди, щоб знайти найкращі ідеї, можна пропонувати різні варіанти, оплата пристойна.
 • Заробіток з Teaser – пропонується в двох форматах. По-перше, можна виконувати найпростіші доручення. По-друге, доступно для скачування розширення браузера, воно відкриває рекламу під час відвідування будь-яких сайтів, а за перегляди банерів виплачують невеликі винагороди.
 • Гра Taxi Money – вимагає стартових внесків, зате потім прибуток приходить на автоматі. Якщо стартового капіталу немає, використовуйте партнерську програму. Від депозитів залучених гравців заплатять 7% (потім відсоток можна збільшити). У порівнянні з іншими способами, це самий цікавий варіант дистанційної роботи.
 • Опитування на Platnijopros – підійдуть для підробітку, так як пропозиції заповнити анкету приходять не так часто. Зареєструйтесь і кілька разів в місяць вам будуть приходити запрошення, пройти опитування. За повністю заповнену анкету платять близько 50 рублів, а коли накопичте 300 рублів, зможете замовити виплату.
 • Заробіток з VkStorm – варто використовувати всім, хто зареєстрований Вконтакті. Через цю біржу накручується багато спільнот і профілів, а якщо ви допоможете їм, вам заплатять. Всередині системи використовуються поінти, їх можна виводити реальними грошима. Мінімалка всього 30 рублів.
 • Заробіток на Online-otvet – не складний і цікавий варіант. Все, що від вас потрібно, це писати відповіді і задавати питання. Щоб отримувати нормальні винагороди, придумуйте цікаві питання, а також пишіть розгорнуті відповіді.
 • Перед тим як вибрати один з варіантів, добре подумайте. Яка дистанційна робота підходить саме вам? Використовуйте свої знання та навички, щоб вибрати найкращий варіант.

  Поки ви будете виконувати роботу на одному з цих сайтів, ваш Skype може приносити додатковий прибуток, якщо ви встановіть утиліту від Skinver.

  Заробляти дистанційно мріють багато людей, але для цього не обов’язково проводити які-небудь курси, хоча і це є гідним варіантом. Дізнавшись з цієї статті кілька хороших способів, не втрачайте часу і починайте чим-небудь займатися.