Джерела природного трафіку

Щоб отримувати максимальний трафік на свій сайт, необхідно користуватися відразу декількома джерелами трафіку.

Залучаючи відвідувачів різними способами, ви будете забезпечувати постійні притоки трафіку, ось тільки часу, на паралельне використання декількох джерел, буде потрібно набагато більше.

Потрібно враховувати, що мотивовану трафік не досить якісний, тому найкраще залучати природний трафік. Які джерела природного трафіку краще використовувати? У даній статті ми представимо декілька варіантів, якими користується більшість вебмайстрів і оптимізаторів.

3 кращих джерела трафіку

  • Пошукові системи. Природно, перше місце займають пошуковики, з допомогою яких можна залучити необмежену кількість користувачів. Враховуючи високу конкуренцію в цій сфері, доведеться багато попрацювати, щоб зайняти високі позиції. Радимо дізнатися, як вийти на лідируючі позиції видачі. Тривалий процес оптимізації та розвитку, а також всілякі вклади в посилальну масу допоможуть вам добитися хороших результатів.
  • Реклама. Запустити рекламу в мережі можуть абсолютно всі, найголовніше знайти відповідні майданчики, а також розробити ефективні промо-матеріали. Наприклад, ви можете запустити контекстну рекламу через РМЯ і Adwords. Також можете використовувати медійну рекламу на PingMedia, ця система пропонує кілька варіантів форматів представлення реклами. Єдиний мінус рекламного залучення трафіку – це серйозні витрати.
  • Соціальні мережі. Величезна кількість сайтів отримують трафік з соціальних мереж, і в деяких випадках його обсяг перевищує пошуковий трафік. У цьому немає нічого дивного, адже соц. мережі по відвідуваності і активності користувачів, які вже давно почали наздоганяти пошуковики. Основний упор при використанні цього джерела потрібно робити не на рекламу, а на створення співтовариства, яке збере велику цільову аудиторію.
  • траф

    В ідеалі ви повинні користуватися кожним з цих джерел трафіку. Залучаючи якомога більше людей на свій ресурс, ви будете покращувати поведінкові фактори, а також зможете заробляти більше, незалежно від того, як ви монетизируете ресурс, продаючи инфотовары, отримуючи прибуток за покази реклами або кліки по ній.