Джерела тем для написання статей

Значна частина копірайтерів, які вважають себе професіоналами, такими не є.

Ніяких документів про освіту у фрілансерів немає, тому переконатися, чи мають вони необхідні знання, просто неможливо. А найчастіше, про відсутність професіоналізму говорять самі вираження людини.

Практично всі копірайтери з впевненістю відповідають, що вони не використовують інші джерела, а також, що це доля новачків і ререйтеров.

Насправді, вони допускають серйозну помилку. Чому копірайтеру потрібно користуватися джерелами? Крім того, що з джерел копіюється інформація, вони стають в нагоді для ряду інших цілей.

Навіщо копірайтеру чужі статті?

  • Навчання. Перший і найголовніший пункт. Досвідчений автор ніколи не буде кричати про свій рівень знань, а навпаки, не відмовиться від додаткового навчання. Прочитання кожного якісного посту, це своєрідне навчання. Необхідно розвивати свої пізнання в різних напрямках, а вивчення чужих матеріалів, це відмінний варіант.
  • Порівняння. Багато чого пізнається в порівнянні, а статті не є винятком. Кожен копірайтер може порівняти свої роботи і ті матеріали, які знаходяться в ТОПах пошукачів або зайняли призові місця у якихось конкурсах. Навіщо це потрібно? Щоб зрозуміти, чого не вистачає ваших текстів для їх якості.
  • Ідейність. Кожен копірайтер – це людина з величезним запасом ідей. Періодично автори відчувають творча криза або їх ідеї просто набридають. Що робити? Відвідати чужі джерела і запозичити ідею. Мова йде не тільки про ідею для однієї теми статті, а взагалі про стилі написання матеріалів.
  • Поліпшення. Досвідчені оптимізатори, замовляючи тексти у копірайтерів, завжди відправляють їм посилання на сторінки, що знаходяться в Топі, щоб автори могли подивитися, що приблизно потрібно клієнту. За рахунок іншого джерела можна встановити таку планку, яку потрібно подолати, щоб вийшов кращий матеріал.
  • Доповнення. Використовуючи 10 різних джерел інформації, можна істотно збільшити складений матеріал різними доповненнями. Наприклад, для копірайтерів це важливо, так як їх дохід безпосередньо залежить від обсягу складаються матеріалів. Найголовніше, щоб ці доповнення не сильно збільшили воду в тексті.
  • Копіювання. Копіювати текст заборонено, але тут мова йде не про це. Можна частково копіювати ідеї, абзаци, стилі і багато іншого, щоб отримати ефективний матеріал. Як правило, для отримання успішної продає сторінки створюється відразу кілька варіантів, а потім оцінюється їх конверсія. В даному випадку всі ці кроки пропускаються, а для отримання ідеального матеріалу, за основу береться ефективний текст.
  • Досвідчені копірайтери обов’язково користуються пошуковою видачею, перед тим як сідати за написанням якої-небудь статті.

    Використовуйте чужі публікації з користю, звичайно, копіювати з них дані не потрібно, але є й інші варіанти їх застосування, а тепер ви знаєте про це.