Джерела трафіку і методи монетизації

Зміст

 • Звідки береться трафік?
  • Як монетизувати трафік?

Гроші в інтернеті заробляють різними способами. Найкращий з них, це робота з трафіком.


Пояснюючи простою мовою, потрібно звідкись збирати людей і потім одним із способів отримувати з них вигоду. Схема гранично проста, прибуткова і перспективна, а основні моменти представлені в цій статті.

Джерела трафіку і методи монетизації, про які ви зараз дізнаєтесь, допоможуть вам генерувати будь-які обсяги відвідувачів. Спосіб заробітку потрібно вибирати виходячи з обраного джерела, а також, цільової аудиторії. Можна складати комбінації з будь-яких джерел і способів монетизації.

Звідки береться трафік?

Наприклад, можна продавати посилання з соціальних мереж, заробляти через партнерські програми на форумах, розміщувати рекламу під роликами на YouTube і так далі.

Можливостей безліч, треба тільки визначитися, що підходить вам більше:

 • Пошукові системи – найбільш поширений джерело, яким користуються всі вебмастера. Створюйте сайти і намагайтеся просунути їх на перші позиції по популярним запитам. Конкуренція з кожним роком підвищується, але пошуковики незмінно призводять найбільше відвідувачів.
 • Соціальні мережі – по відвідуваності вони вже обганяли пошуковики, тому теж підходять у вигляді джерела трафіку. Тут досвідчені користувачі добувають переходи зі своїх груп і сторінок, використовуючи спам або замовляючи рекламу. Аудиторія соц. мереж швидко зростає, а головний плюс – це можливість подивитися інформацію про кожну людину і особисто з ним поспілкуватися.
 • Рекламні мережі – кожен, хто займається арбітражем трафіку, використовує дане джерело. Щоб не створювати свої майданчики, робиться замовлення на розміщення банерів в будь-якому рекламному сервісі. Банери, тизери, контенкст, все це з’являється на популярних сайтах, з яких і приходять люди.
 • YouTube і форуми – відеоролики допомагають привертати увагу, так само як і цікаві теми на форумах. Ці джерела найчастіше застосовуються новачками, тому що не вимагають витрат і тривалого розвитку. Що дається вам простіше, писати статті або записувати відео? Вибирайте підходящий варіант.
 • Інші сайти – трафіку ведеться видобуток і безліччю інших способів. Є користувачі, які розміщують посилання в коментарях блогів, публікують їх у чатах, особисто рекомендують іншим користувачам. В інтернеті є величезна кількість проектів, де можна роЗміст ити інформацію безкоштовно, в тому числі дошки оголошень.
 • Щоб отримувати великі обсяги трафіку, потрібно використовувати найбільш ефективні джерела або комбінувати кілька варіантів. Виходьте з своїх можливостей і навичок, залучати інтерес людей цілком реально.

  Як монетизувати трафік?

  Деякі способи конверсії трафіку не підходять для певних джерел. Наприклад, неможливо зацікавити прямих рекламодавців, якщо немає власного майданчика.

  Хоча зараз з’являються посередники, які вміють домовлятися з обома сторонами, тому майже всі джерела трафіку підійдуть для цих методів монетизації:

 • Продаж посилань – в основному використовується вебмайстрам, хоча з допомогою Blogun, така можливість з’явилася і у власників розкручених сторінок в соціальних мережах. Суть полягає у встановленні посилання на рекламовані сайти. Навіть якщо свого немає сайту, ви можете публікувати посилання на форумах, замовлення шукайте в системі Forumok.
 • Реклама – найпоширеніший метод серед власників різних майданчиків. Під сайти створено безліч рекламних мереж, але розміщувати рекламу можна хоч на своїй сторінці в Однокласниках. Для цього була придумана система Plibber, куди приймають майданчика практично з будь-якими показниками.
 • Прямі рекламодавці – зібравши багато передплатників, забезпечивши величезну відвідуваність або завоювавши популярність, кожен може розраховувати на отримання пропозицій. Щоб провести потужну рекламну компанію, люди звертаються до авторів блогів, каналів, груп та інших майданчиків безпосередньо.
 • Партнерські програми – універсальний метод, так як підходить для всіх джерел трафіку. Наприклад, можна використовувати GlopArt, щоб пропонувати инфопродукты. Рекламуйте їх на своїх сайтах, в соц. мережах, на форумах та будь-якими іншими способами. Кожна продаж приносить відсоток від суми.
 • Інші способи – альтернатив багато, починаючи з установки коротких посилань, переходи за якими виплачуються гроші (доступно на Shorte), закінчуючи монетизацією сайту через фрейми. Постійно шукайте нові методи і тестуйте їх, те що не працює на одних майданчиках, може приносити величезні гроші на інших джерелах.
 • У процесі використання джерел і методів монетизації, необхідно постійно стежити за якістю переходів і намагатися їх збільшувати. Всі вміння приходять з часом, тому починайте набирати досвід.

  Видобуток трафіку з пошукових роботів Instagram – ще один альтернативний спосіб отримати переходи.

  Трафік – цінний товар в інтернеті, який реально отримати взагалі без вкладень. За нього зараз ведеться справжня війна, всі хочуть отримати максимум переходів і відвідувачів, тому доведеться активно діяти, інакше не бачити вам частині цього величезного пирога.