Ефективне виконання завдань на почтовиках

Виконання завдань на почтовиках, це простий метод заробітку в інтернеті, який вже активно використовується.

Виконуючи реєстрації, залишаючи посилання на форумах, коментуючи блоги, беручи участь в голосуваннях, відвідуючи сайти і виконуючи інші завдання, можна отримати гроші, навіть якщо ви новачок в сфері інтернет-заробітку.


Звичайно, величезних грошей на завданнях поштовиків навряд чи вийде заробити, але отримати в день близько 10 доларів цілком реально. У даній статті ми представимо вам 3 секрети ефективного виконання завдань на почтовиках, якими ви зможете скористатися, щоб швидше виконувати завдання.

Заробіток на завданнях в буксах

Перед тим як розповісти про секрети виконання завдань, хотілося б нагадати, що самі кращі поштовики – це Wmmail і Seosprint. Саме на цих ресурсах можна знайти найбільшу кількість завдань. Отже, чим ви можете скористатися, щоб швидше виконувати завдання:

1. Тимчасові поштові скриньки.
Для виконання більшості завдань, потрібно електронна пошта. Для реєстрацій, підписок, коментування блогів і безлічі інших завдань, ви можете використовувати тимчасові поштові скриньки.

Завдяки цьому, вам не потрібно постійно реєструватися на mail або інших аналогічних сервісах. Відмінний сервіс для тимчасових поштових скриньок – Temp-mail.ru. Щоб отримати адресу, досить просто перейти на сайт:

Система автоматично генерує адресу поштової скриньки, який буде доступний на протязі деякого часу. При необхідності ви зможете продовжити час його дії на 1 годину.

2. Списки кращих завдань.
Другий рада по виконанню завдань – це створення списків з обраними завданнями. Наприклад, на Wmmail можна натисненням однієї кнопки додати будь-яке завдання в список обраних:

задание на Wmmail

За рахунок цього ви зможете вибрати безліч завдань, які вам подобається виконувати. Найважливіше, додавати завдання, які можна виконувати повторно.

3. Спеціальні програми.
Існує маса корисних і найголовніше безкоштовних програм, які стануть в нагоді вам для виконання завдань на почтовиках. Які функції можуть виконувати програми, і які краще всього використовувати?

  • при виконанні завдань з категорії «Кліки» вам доведеться копіювати багато посилань. За допомогою програми AkelPad, можна автоматично записувати ці посилання просто копіюючи їх у буфер;
  • щоб швидко змінювати IP-адресу, що дуже часто потрібно в завданнях, використовуйте Проксі Свитчер;
  • швидко і легко чистити файли cookies, можна з допомогою програми Ccleaner;
  • у деяких завданнях для звіту потрібно надати скріншот, через програму FastStone Capture робити їх можна швидко і легко;
  • при реєстрації на сайтах, доводиться заповнювати безліч полів, це можна зробити автоматичним, завдяки програмі Roboform.

Виконання завдань на почтовиках може стати для вас основою успішного інтернет-заробітку. Далеко не всі починають заробляти в мережі з створення сайту та відкриття інтернет-магазинів, адже це досить складно, а робити перші кроки в незнайомій сфері і без цього не легко.