Економічна гра Kung Fu Panda Farm

Зміст

  • Заробіток на фермі
    • Бонуси та розваги на Kung Fu Panda Farm

Що може бути цікавіше, ніж заробіток на іграх? Коли не доводиться виконувати ніякої роботи, а захоплююче грати і отримувати за це гроші, ви можете паралельно відпочивати від основної роботи.


Щоб прибуток була стабільною, використовуйте популярні онлайн гра з виведенням грошей, такі як Pandafarm.

Економічна гра Kung Fu Panda Farm працює всього кілька тижнів, але на ній вже зареєструвалися тисячі користувачів. Як і безліч інших інвестиційних ігор, з її допомогою можна вигідно примножити свій капітал, а можна і починати з повного нуля, взагалі нічого не вкладаючи.

гра СКАМ

Заробіток на фермі

Всім любителям популярного мультфільму Kung Fu Panda, цей проект точно сподобається, так як на ньому можна купувати різних персонажів. Всі вони будуть приносити прибуток, а в залежності від того, скільки грошей ви витратите, щоденний дохід тільки збільшиться.

Щоб створити профіль у грі, вам буде потрібно вказати пошту і отримати посилання на реєстрацію:

регистрация Pandafarm

Як тільки ви придумаєте логін і пароль, обліковий запис буде створено, і ви зможете вперше в нього увійти. За реєстрацію вам безкоштовно дадуть Майстри Богомола, який приносить по 90 сувоїв в годину. Це не так багато, тому краще поповнити баланс і купити кілька додаткових персонажів:

Найдорожчий майстер, це панда, він коштує 180 000 золотих монет, це 1800 рублів.

При першому поповненні ви отримаєте бонус у 50%, тому досить буде внести менший депозит. Та й купувати самого дорогого майстра не обов’язково, можна купити скільки завгодно богомолов, які коштують всього по 1 рублю.

Прибуток зі своїх персонажів можна збирати у будь-який час, досить зайти на склад і натиснути всього одну кнопку:

Після збору сувоїв, ви можете відправитися на ринок і обміняти їх на золоті монети, також шляхом натискання всього однієї кнопки:

Гроші зараховуються на рахунок для висновку, звідки їх можна перевести в гаманець Payeer, але тільки після того, як ви поповните ігровий баланс, як мінімум на 150 рублів.

Бонуси та розваги на Kung Fu Panda Farm

У цій грі передбачено кілька інструментів, за допомогою яких можна збільшити свій капітал:

  • щоденний бонус дозволяє щодоби отримувати від 1 до 100 золотих монет;
  • в бонус з ризиком можна випробувати удачу і ризикнувши, отримати або втратити до 650 монет;
  • розділ битва пропонує вступати в цікаві битви і перевіряти свої сили. Чим сильніше суперник, тим більше грошей можна отримати за його перемогу;
  • ви можете придбати квиток в лотерею за 500 монет, і якщо він буде виграшним, то отримаєте від 3000 до 7500 монет. У розіграші бере участь 30 чоловік, кожен з них купує квиток, а система генерує випадкові числа і визначає переможців;
  • колесо фортуни може істотно збільшити ваш баланс або подарувати вам безкоштовних персонажів, от тільки купити квитки на нього не можна. Один квиток ви отримаєте після реєстрації, а решта зможете зібрати за внесення депозитів.

Шанувальники Кунг Фу Панди активно реєструються в цієї цікавою грі і в статистиці виплат можна спостерігати, наскільки часто вони виводять гроші з проекту:

вывод с Pandafarm

Спробуйте і ви створити команду з персонажів популярного мультфільму і заробити на цьому реальні гроші. З мінімальними вкладеннями ця гра буде стабільно приносити вам дохід, протягом тривалого часу.

А 5 хвилин раз на тиждень буде достатньо, щоб виконувати необхідні дії в ній.