Електронна книга — етап розвитку блогера

Зміст

  • Навіщо блогеру електронна книга?
    • На яку тему написати електронну книгу?

Нові блоги з’являються в інтернеті, з неймовірною швидкістю. Їх автори вибирають різні стратегії для просування і застосовують різні методи розкрутки.


В першу чергу блогери – це талановиті автори статей, а що варто такій людині написати власну книгу.

Електронна книга – етап розвитку блогера, на який переходять майже всі власники добре розкручених сайтів.

З розвитком блогу і отриманням величезної кількості знань, сам починаєш замислюватися про написання електронних книг, а починати цим займатися треба як можна раніше, так як часу йде багато.

Навіщо блогеру електронна книга?

Власний інфопродукт нагоді для різних цілей. З ним можна буде увійти у нову нішу, запустити свій інфобізнес. Це вже набагато серйозніше, ніж просто ведення блогу.

Можете подивитися, як будують інфобізнес професіонали, практично кожен з них починає з інформаційного сайту.

Першу книгу можуть і не купувати активно, так як спочатку потрібно зробити собі ім’я. Популярності швидко точно не домогтися, бажано поширювати перше видання безкоштовно.

Нехай це приносить популярність, в майбутньому вона стане в нагоді як для розвитку блога, так і для ефективного інфобізнес.

Своя електронна книга, це найкращий спосіб залучення Email передплатників. Чергова причина розробити інформаційний продукт.

Базу передплатників зібрати не так просто, а коли відвідувачам пропонується щось безкоштовно, вони набагато активніше підписуються на розсилки. В майбутньому така база допоможе повертати частину трафіку, що-небудь рекламувати і ділитися корисною інформацією з цільовою аудиторією.

У досвідчених авторів йде 2-3 місяці на написання невеликої книги. Ще стільки ж потрібно на її доопрацювання.

Текст повинен бути красиво оформлений, книзі потрібна обкладинка, бажано додати вміст у вигляді посилань для переходу на певні розділи і врахувати інші тонкощі. Чим якісніше буде інфопродукт, тим більше від нього користі.

На яку тему написати електронну книгу?

Ніхто не придумає тему для книги для вас. Основні правила – це відповідна тематика для цільової аудиторії, щось цікаве і в чому ви є справжнім професіоналом.

Бажано створювати інфопродукт на основі особистого досвіду. Тоді ви зможете додати в нього якусь статистику, поділитися своїм успіхом і тим самим викликати довіру читачів.

Сайти про заробіток набагато простіше придумати цікаву тему. Вибирати щось свіже не обов’язково, вибирайте один з розділів блогу, щоб придумати широку і цікаву тему.

Наприклад, для моїх читачів підійдуть такі ідеї електронної книги:

  • заробіток на бінарних опціонах;
  • 1000 способів заробітку в інтернеті;
  • як стати багатим фрілансером;
  • легкі способи підробітку в мережі;
  • як залучити мільйон рефералів.

Теми придумані сходу, перед тим як їх вибирати, бажано подивитися статистику по сайту. Визначте, що більше цікавить ваших читачів, які вони задають питання, чим користуються і так далі. Ретельно вибирайте тему для першої електронної книги, від цього залежить успіх її поширення.

16 правил по інфобізнес точно знадобляться вам, навіть якщо ви вирішите почати з безкоштовного розповсюдження книги.

У кожного блогера з’являється ідея написати велику статтю, в якій можна було б представити відразу все для своїх читачів.

Писати по 50 000 символів нерозумно, такі тексти погано сприймаються, набагато краще зробити електронну книгу. Продавайте її або роздавайте безкоштовно, вигода буде в будь-якому випадку.