Електронна пошта сайту через Яндекс.Пошту

Без електронної поштової скриньки неможливо обійтися, заробляючи в інтернеті. Тим більше, без пошти не обійтися, якщо займаєшся розвитком свого сайту.


Відкрити скриньку можна на будь-яких популярних сервісах (Mail або Gmail), але краще створити пошту з використанням домену свого сайту.

Електронна пошта сайту через Яндекс.Пошту створюється всього за один день. У цій статті ми представимо вам інструкцію, а після її використання ви отримаєте гарний адресу пошти, типу [email protected]

Погодьтеся виглядає такою адреса набагато краще і при спілкуванні з відвідувачами або клієнтами, це буде викликати довіру.

Як зробити домен електронної пошти?

Отримати такий домен можна різними способами, але потрібно розуміти, що потім керувати своїм ящиком буде незручно.

Саме тому ми покажемо вам, що потрібно зробити, щоб ви потім перевіряли пошту через Яндекс. Чому саме цей сервіс? У нього зручний інтерфейс, даються додаткові інструменти і можна легко встановити логотип.

Загалом, нічого складного в підключенні домену електронної пошти немає, виконайте наступні дії:

 • Спочатку переходимо на спеціальну сторінку pdd.yandex.ru, де потрібно вказати домен:
 • Потім треба підтвердити права на володіння доменом (створюйте окремий файл з простим текстом, на хостингу):
 • Далі переходимо на хостинг і прямуємо в розділ з управлінням DNS (на різних хостингах називається по-різному). Там ви побачите налаштування поштових серверів. Потрібно вибрати MX сервера, видалити всі непотрібно і додати новий запис Mx.yandex.ru:
 • Після цього потрібно почекати близько 2х годин, щоб були проведені всі перевірки і завершилися налаштування. Залишається тільки придумати логін і пароль, а також вставити логотип:
 • Виконавши все, що представлено в цій інструкції, ви зможете авторизуватися на пошті Яндекса і увійти в свій новий ящик. Як бачите, дана процедура зовсім не важка і зробити це зможе навіть новачок.

  Ще один важливий момент у використанні електронної пошти – це підписи. Дивись, як ми робимо підпис в Яндекс Поштою і встановлюй її у своєму ящику.

  Обов’язково створюйте домен електронної пошти для кожного свого сайту і переносите їх в Яндекс. Підключивши кілька ящиків, ви зможете швидко переглядати нові листи.

  Важливо не забувати про безпеку, адже шахраї можуть сильно зашкодити вашій репутації. Читайте, як зламують через Email і користуйтеся всіма способами захисту.