Електронні платіжки в Казахстан в тенге

Платіжними системами Рунета користуються не тільки росіяни. Наприклад, гаманцями Webmoney також користуються в Казахстані, Україні, Європі та багатьох інших країнах.


Жителі різних країн потребують зручному засобі для керування віртуальними грошима, вони допомагають робити переклади і проводити оплату легко.

Електронні платіжки в Казахстан в тенге також часто проводяться. Казахи оплачують товари, закидають гроші на телефон, щось купують або просто переводять кошти.

З тенге працюють не багато сервісів, але завжди можна обміняти національну валюту, будь то долари, рублі, євро або гривні.

Як вивести електронні гроші в Казахстані?

Якою б платіжною системою ви не користувалися, завжди можна зробити переказ коштів в тенге і перевести їх у готівку.

Деякі платіжки дозволяють вести рахунок в тенге (KZT), хоча на це можна і не звертати уваги. Коли виконується обмін коштів, вони автоматично конвертуються в потрібну валюту.

Дізнайтеся способи, як заробити в інтернеті в Казахстані, отримуйте реальні гроші, не виходячи з дому.

З будь-якої країни можна користуватися обмінниками, виконуючи перекази між гаманцями або для виведення коштів на картки. Зручний інструмент для пошуку підходящого обмінника BestChange допомагає знайти кращий курс і максимально вигідно перевести кошти.

Зайшовши на нього, ви побачите форму для вибору електронної валюти або інтернет-банкінгу:

Для прикладу були обрані найбільш популярні варіанти – WMR (рублі Вебмані) і карти Казкомерцбанку. Система перевіряє базу кращих обмінників і представляє таблицю, де починаючи зверху представлені сервіси з найбільш вигідними умовами:

З їх допомогою переводяться рублі з електронного гаманця на карту найбільшого банку Казахстану, вони автоматично переводяться в тенге. Дизайн на сайтах для обміну може дещо відрізнятися, але ви в будь-якому випадку будете вводити свої дані і заповнювати ось таку форму:

У випадку з Webmoney дані держателя картки і власника електронного гаманця повинні обов’язково збігатися.

Є платіжки, де це не обов’язково, але їх мало. Якщо у вас немає таких гаманців, а обмінник знайти не виходить, зареєструйте гаманець Payeer. Використовуйте його для виводу або обміну коштів.

Потрібно перевести гроші в Казахстані з карти на карту? У клієнтів найпопулярніших російських банків є необхідні інструменти. Альфа-банк пропонує зручний сервіс, а для переказу через Ощадбанк, перейдіть на цю сторінку.

Ринок електронних платежів Казахстану розширюється з величезною швидкістю. Відправити кому-небудь гроші або вивести зароблені в мережі кошти не становить праці. Головне вибирайте обмінник уважно розглядайте відгуки і чекайте, поки не з’явиться вигідний курс.