Facebook для розвитку сайту

Через соціальні мережі розвивається величезна кількість сайтів, але якщо почитати матеріали на тематичних ресурсах, то більшість з них розповідає про просування в Twitter і Вконтакте.

Звичайно, це хороші донори, як для отримання соціальних сигналів, так і для залучення трафіку, але не варто забувати і про мережу Facebook.

Facebook для розвитку сайту підходить нітрохи не гірше, ніж всі інші соціальні мережі, адже його відвідуваність найвища, а також присутня серйозна захист від фейків і спаму. Розвивати свій проект за допомогою цієї мережі можна різними способами і в даній статті ми детально розглянемо кожен з них.

Як розкрутити сайт за допомогою Facebook?

  • Створення своєї сторінки. Звичайний профіль на Facebook може принести величезну користь в розвитку вашого ресурсу. Свою сторінку можна використовувати як звичайний блог, додаючи в нього цікавий контент, а також періодично розміщуючи посилання на власний сайт. Але є у цього варіанту і великий мінус, так як більше 5000 друзів додати не можна.
  • Створення спільноти. А ось за рахунок створення групи для свого блогу, можна істотно розширити аудиторію. В співтовариства може вступити скільки завгодно користувачів. Що стосується функціоналу, то тут все також як і всередині вашого профілю. Ви можете публікувати скільки завгодно записів, а також вказувати посилання на свій сайт.
  • Створення додатків. Зовсім не обов’язково розробляти серйозні програми, з широким функціоналом. Можна придумати невелику, але цікаву програму, наприклад з проведенням різних конкурсів або розсилання листівок. Тут найголовніше виходити з тематики ресурсу, адже вам потрібен цільовий трафік, а не загальний.
  • Створення подій. Ще одна реальна можливість зібрати багато трафіку, за рахунок проведення якого-небудь заходу. Наприклад, ви можете запустити конкурс серед відвідувачів вашого ресурсу і створити для цього окрему подію. Але доведеться проявити активність і займатися залученням користувачів на подію.
  • Створення рекламної компанії. Аудиторія Facebook настільки величезна, що за рахунок використання реклами в цій соціальній мережі, ви можете охопити понад мільярд користувачів. Офіційна реклама на Facebook пропонує кілька варіантів співпраці – оплата за клік, за покази чи за дію. Скільки це буде коштувати, потрібно уточнювати при створенні рекламної компанії, так як ціни індивідуальні.
  • Спробуйте скористатися хоча б одним із способів розвитку ресурсу через Facebook, повірте, це дійсно ефективний спосіб, як мінімум, підняти відвідуваність ресурсу. Кожен вебмастер повинен розуміти, що чим більше джерел трафіку створено для одного сайту, тим краще.