Файловий менеджер Filezilla

Зміст

  • FileZilla — безкоштовний FTP-клієнт
    • Як користуватися Filezilla?

Є певний набір програм, який необхідний кожному вебмастеру для зручної роботи зі своїм ресурсом.


Софта для роботи з сайтами багато, а головна програма, без якої не обійтися це FTP клієнт. Він потрібний для швидкого і зручного переходу в директорію сайту, без використання менеджера файлів на хостингу.

Представляючи корисний софт для блогерів ми вже згадували про файловий менеджер Filezilla. Це безкоштовна утиліта, яка встановлена на комп’ютері кожного досвідченого вебмастера.

З її допомогою можна один раз створити підключення до директорії сайту і після цього легко переносити файли між хостингом і комп’ютером.

FileZilla — безкоштовний FTP-клієнт

Ви можете завантажити Filezilla з офіційного сайту розробників Filezilla.ru. Утиліта нічим не відрізняється від звичайного софта, стандартно встановлюється і запускається в будь-якій ОС.

Крім безкоштовності, цієї менеджер файлів володіє іншими перевагами:

  • є російська версія Filezilla;
  • простий і зручний інтерфейс;
  • менеджер підключень;
  • можна задати швидкість передачі;
  • відновлення передачі файлів, при відкритті;
  • підтримка проксі.

На сьогоднішній день, ця програма є одним з найбільш популярних FTP-менеджерів, а вона знадобиться не тільки вебмайстрам. При роботі з файлами на комп’ютері, вам теж буде зручно переносити файли з різних директорій.

У Filezilla є основний конкурент – Total Commander, ще один безкоштовний FTP-клієнт, також володіє безліччю плюсів.

Взагалі, застосування у файлових менеджерів широке, тому їх потрібно встановлювати на кожен комп’ютер.

Як користуватися Filezilla?

Після стандартної установки і відкриття, для підключення до директорії сайту необхідно перейти в менеджер хостів. Після цього відкриється древо підключень і в правій частині, ви зможете вказати дані для входу:

Натисніть «Новий Сайт» і після цього введіть ім’я користувача, пароль, хост і порт. Ім’я і пароль ті ж, що і для входу на хостинг. Хост і порт уточнюйте у свого хостера, спробуйте знайти інформацію в особистому кабінеті.

Підключившись один раз або зберігши підключення, ви входите в директорію і спостерігаєте розділений інтерфейс:

Тут ви можете вибирати будь-яке місце на своєму комп’ютері папку на хостингу, після чого зручно переносити будь-які дані. На відміну від звичайної завантаження, тут усе відбувається набагато швидше, безпечніше і при виникненні помилок, проводиться докачка, тобто заново переносити файли не потрібно.

Корисних програм багато, чим більше утиліт ви використовуєте, тим ширше ваші можливості і зручніше користування ПК. RoboForm для зберігання логінів і паролів теж може вам стати в нагоді.

Почніть користуватися простим софтом для вебмайстрів вже сьогодні, адже це безкоштовно і підвищує комфортність і швидкість роботи за комп’ютером. У Filezilla мільйони користувачів по всьому світу, що не дивно, без цієї утиліти просто не обійтися при роботі на ПК.