Ферма онлайн Casherfarm

Зміст

 • Грати ферма онлайн на Casherfarm
  • Розваги на Casherfarm
  • Введення і виведення коштів

Весело проводити час за цікавими іграми і при цьому заробляти реальні гроші, може кожен користувач інтернету.


Навіть якщо немає стартового капіталу, можна скористатися інвестиційними ігровими проектами і починаючи з малого, поступово розвиватися.

Ферма онлайн з виведенням грошей Casherfarm – це перевірений часом проект, який багато в чому схожий на Fermasosedi (працює вже більше 3х років).

Тут ви також можете розводити тварин і вирощувати рослини на грядках, причому вклади робити не обов’язково, можна почати з нуля.

Гра закрита

Грати ферма онлайн на Casherfarm

Починати без вкладень в цій грі можна, але вам доведеться задовольнятися малим. Після реєстрації видається курник і одна грядка для вирощування різних культур. Якщо ви не будете поповнювати свій рахунок, тоді відразу заходите в розділ Бонус і отримуйте пару копійок безкоштовно:

Вводите код з картинки і вам відразу ж нараховується невелика сума на баланс для покупок. Відразу після цього вирушайте на поле і сійте пшеницю, вона коштує лише 1 копійку, через годину її можна збирати:

ферма игра

Як тільки зберете врожай, відразу садіть нову партію злакових, щоб за такий час вони встигли вирости. Пшениця – це корм для курей, її можна накопичувати, щоб потім постачати свій курник, а можна продавати через Лавку, але спочатку доведеться набрати 100 пшениці.

Використовуючи тільки безкоштовний щоденний бонус, ви будете довго збирати цей ресурс, набагато простіше внести в гру 30-40 рублів і розвивати ферму.

Витративши невелику суму, ви зможете не тільки придбати більш дорогі насіння, але і придбати курей. Як вже говорилося, курник видається за реєстрацію, а щоб він не стояв просто так, краще поселити там тварин:

Курка коштує 5 рублів, а в своєму курнику ви можете поселити не більше 9 курей. Їх потрібно годувати пшеницею кожні 12 годин, а кожна курка приносить по 60 яєць, після чого вмирає. Багато це грошей? Тварина окупається майже в 2 рази:

Віднімаємо кілька копійок, витрачених на корм для курей, і у підсумку виходить з кожної тварини по 9.5 рублів, а витрати всього 5 рублів. Така ж прибутковість чекає вас при купівлі інших видів тварин, а щоб не витрачатися на корм для них, садіть необхідні культури на своєму городі.

Розваги на Casherfarm

Ця ферма онлайн з виведенням грошей відрізняється від аналогічних проектів, у тому числі і від Fermasosedi, наявністю додаткових цікавих ігор:

 • Іподром. Віртуальні кінські скачки, в яких ви можете зробити ставку на одну з коней і забрати весь банк ставок. Кожна ставка – 2 рубля, гра повністю залежить від удачі.
 • Кістки. Два реальних гравці роблять ставки і кидають гральні кубики. Виграє той, у кого сума значень на гранях кісток більше. Можна кидати кубики два рази (гра доступна з 10 рівня).
 • Фігури. Незвичайна гра, яка частково нагадує КНБ. Тут вам теж потрібно вибрати одну з фігур, яка за правилами перемагає іншу. Проводиться гра між реальними людьми.
 • Введення і виведення коштів

  Вносити депозити в гру можна різними методами. Завдяки сервісу Free-Kassa можна переводити гроші з будь-яких банківських карт, телефону або платіжної системи:

  Також, серед способів поповнення є сервіс WASD, через який можна заробити ігрову валюту.

  На цьому сайті пропонується виконання простих завдань, типу реєстрації в іграх, їх проходження, установку мобільних додатків і так далі.

  Що стосується виведення, то тут є тільки 3 варіанти – це Payeer, Яндекс.Гроші і номер телефону. Щоб замовити виплату, потрібно набрати більше 1 рубля на балансі. Комісія за переказ залежить від суми.

  Майже 33 000 гравців ферми онлайн з виведенням грошей Casherfarm заробляють на своїх віртуальних грядках і вибоях з тваринами. Спробуйте і ви побудувати кар’єру успішного фермера, а якщо не хочете вкладати гроші, то збирайте щоденний бонус або заробляйте на WASD.