Фермерська гра з виведенням World Of Fermer

Розваги в інтернеті можуть приносити гроші, якщо знайти підходящий спосіб.


Навіть через багато користувачів онлайн ігри непогано заробляють. Чи потрібно їх створювати? Ні, є проекти, де гравцям платять гроші. Тільки не багато вирішуються ними скористатися, так як на старті потрібні вклади.

Фермерська гра з виведенням World Of Fermer ніяких грошей від вас не зажадає, так як новачкам тут дарують бонуси.

Ви отримаєте стартовий капітал, а найактивніші гравці нагороджуються додатковими бонусами. Це не простий однотипний проект, це повноцінна стратегія з величезним набором функцій.

Заробляй з нуля в грі WOF

Даний проект не порівняти з усіма економічними іграми, створеними раніше. Фруктова ферма з висновком, як і багато аналоги, пропонують простий інтерфейс і викликають підозри.

Тут же все відпрацьовано до дрібниць, а якщо побудувати багато будівель і активно грати, на балансі швидко накопичується пристойна сума:

До того, як ви побудуєте схожу ферму, потрібно пройти кілька рівнів. Спочатку доступна проста ферма, на ній 6 ділянок землі готові до посіву. Купуєш в магазині насіння (стоять 0.001 рубля) і саджаєш пшеницю, соняшники або що-небудь ще.

Робиться це просто, наводиш курсор і вибираєш тип посадки:

Залежно від виробництва та обраної продукції, потрібно деякий час. Пшениця виростає за пару хвилин, а от яйця в курнику виробляються за 5 хвилин.

У будь-якому випадку, це не великий відрізок часу, тому довго нудьгувати не доведеться. Як тільки виробництво закінчується, ви будете повідомлені звуковим оповіщенням і, над об’єктами з’явиться значок:

На першому рівні доступна тільки ферма, поступово відкриваються й інші споруди, курник, пекарня, тартак і багато іншого. Потрібно створювати ланцюжки виробництва, щоб отримувати максимальний прибуток.

Наприклад, виростити пшеницю, переробити її в борошно і потім приготувати хліб:

Чим складніше виробити продукцію, тим дорожче вона коштує. За підвищеною ціною продаються товари на біржі. В магазині викуповується товар відразу і в будь-яких обсягах.

Поповнювати Баланс не обов’язково, а новачкам ми радимо будувати курники, спочатку вони приносять максимальний дохід:

Отримані гроші з балансу для виводу можна швидко обміняти на основний ігровий баланс або вивести електронними грошима. Потрібно дійти до 5 рівня, підтвердити номер телефону та E-mail, щоб отримувати виплати.

Проводяться вони на мобільні номери, Яндекс.Гроші і Payeer.

Надходять гроші швидко:

Розробники цього проекту добре потрудилися і вклали пристойні гроші в оформлення. Напевно ця гра стане однією з кращих і пропрацює дуже довго. Аудиторія шанувальників зростає на очах.

Багато в чому це пояснюється вигідними умовами партнерської програми, де 4 рівня і винагороди у вигляді відсотків від депозитів за схемою 8-4-2-1.

Всім шанувальникам подібних проектів ми рекомендуємо подивитися ТОП 10 ферми з виведенням грошей.

Зараз на World Of Fermer зареєстровано трохи більше 7000 учасників. Проект знаходиться на стадії тестування, але все відмінно працює. Це унікальна гра, а поки в ній мало користувачів, ви можете непогано заробити на партнерській програмі. Сюди запрошувати людей не соромно.