Фінансові піраміди в інтернеті, реально платять

Піраміди і HYIP проекти викликають недовіру, але якщо знати, які МЛМ структури можна надійно вкладати свої гроші, то можна непогано заробити.


На жаль, в цій сфері багато шахраїв і люди часто відправляють свої гроші даремно, щоб не повторювати їх помилки, інвестуйте гроші в перевірені проекти.

У цій статті ми розповімо про 4 фінансові піраміди в інтернеті, які реально платять і без затримок, ви будете отримувати з них прибуток.

Працюють вони давно і їх діяльність супроводжується тільки позитивними відгуками. Спробуйте відкинути сумніви і дочитати цю статтю, ви зрозумієте, що на пірамідах цілком реально заробити.

Кращі онлайн фінансові піраміди

На кожному сайті ви будете спостерігати різний функціонал, але суть у них одна – вкладаєш гроші, а потім отримуєш їх за виконання яких-небудь дій або залучаючи нових учасників.

1. Taxi Money.

Проект швидко набрав популярність з моменту відкриття і зараз з нього вже отримують доходи тисячі користувачів. Піраміда замаскована під захоплюючу гру, де потрібно придбати машини для надання послуг віртуального таксі.

У кожного автомобіля свій рівень дохідності, а можлива прибуток залежить від стартових вкладень:

Вигідно вкладати гроші в останні рівні машин, так як у них найменший термін окупності.

Приміром, витративши 99 990 рублів, ви на повному автоматі починаєте отримувати 38 100 рублів на місяць. Гроші серйозні, а вам практично нічого не доведеться робити. Всі машини знаходяться в гаражі, з них потрібно іноді збирати прибуток:

Починати ви можете з невеликих вкладень, купивши пару машин, хоча б 4 рівня. Не виводячи гроші з гри, пускайте їх в обіг і збільшуйте кількість автомобілів в гаражі, щоб заробляти ще більше.

Всередині цього проекту функціонує місто Taxi Money, що дозволяє отримувати додатковий прибуток.

Скільки вам буде приносити цей проект, залежить тільки від ваших зусиль і вкладів. Всі машини можна прокачувати, щоб підвищити окупність. Також використовуйте партнерську програму, залучаючи рефералів, теж можна забезпечити собі непогані доходи.

Основна перевага проекту – це можливість отримати гроші зручним способом:

Ці ж способи пропонуються для поповнення балансу. На відміну від багатьох інших інвестиційних проектів, запрошувати людей тут не обов’язково.

2. Podarok Druga.

Схема розподілу грошей в цьому проекті побудована на взаємній допомозі користувачів. Кожен зареєстрований користувач вибирає подарунок і оплачує його. Кошти одразу ж розподіляються між іншими учасниками. Все гранично просто, але в залежності від суми обраного подарунка, відсоток прибутковості змінюється:

Цікаво, що на цьому сайті можна заробляти пасивно. Навіть якщо не залучати сюди нових учасників, ви все одно отримуєте подарунки. Але великих грошей на цьому не заробити, тому краще зайнятися розвитком реферального мережі.

Всього передбачено 5 рівнів рефералів, а ви будете отримувати відрахування від подарунків всіх людей, що перебувають у вашій структурі. Скільки ви отримаєте, залежить від того, який подарунок вони вирішать подарувати:

Ці винагороди ви отримуєте незалежно від того, на якому рівні знаходиться ваш реферал. Щоб вам було простіше розібратися з тим, як розподіляються гроші, подивіться на наступну таблицю:

На ній представлено перший рівень рефералів з урахуванням того, що ви залучили хоча б 3х людей. Від вкладених вами грошей віднімається партнерська винагорода, гроші на рекламу проекту і подарунок. За запрошеного людини ви один раз отримуєте по 15 рублів (якщо використовували подарунок 60 рублів).

Простіше кажучи, ви отримуєте додатково 45 рублів до грошей, які вам подарують (121 рубль). У підсумку виходить, що з мінімальними вкладеннями всього 60 рублів, ви заробляєте 176 рублів.

Подарунки за 12 000 рублів приносять партнерам найбільше грошей (за одного реферала виплачується 3000 рублів).

Зараз з системою Podarok Druga вже заробляють сотні тисяч користувачів, а крім подвоєння стартового капіталу за рахунок подарунків, можна збирати величезні суми по партнерській програмі.

Зареєструйтесь прямо зараз і купіть хоча б самий дешевий подарунок, щоб за вами почали закріплюватися вільні реферали.

3. Webtransfer Finance.

Цю кредитну біржу багато вважають фінансовою пірамідою, тому даний проект потрапив у цей список. Суть полягає у вкладах грошей, які використовуються для видачі кредитів. Після реєстрації ви отримаєте бонусні 50$, щоб випробувати систему.

Вивести можна буде тільки відсоток доходу, тому краще поповнити баланс хоча б на 100$ і створити заявки на надання позики:

Ось таку форму вам потрібно заповнити, щоб створити свою пропозицію про видачу позики. Вкладаючи 150$, вже через 30 днів на вашому балансі буде 190.5$, тобто 40.5$ це читаючи прибуток. Нічого робити вам не доведеться, це пасивні інвестиції.

Обов’язково створюйте заявку, вибираючи режим «Гарант». Це захист від шахраїв, які не повертають борги. Якщо ви зіткнетеся з такою людиною, система виплатить вам всі витрачені гроші, а за таку підтримку доведеться сплатити комісію 40% від прибутку.

Виводяться гроші з системи тими ж способами, які використовувалися при поповненні балансу (карти банків, електронні гроші). Запрошувати сюди рефералів не обов’язково, але якщо ви займетеся цим, то будете отримувати 50% від доходу системи з їхніх угод.

Простіше кажучи, на ваш баланс буде приходити 20% від чистого прибутку з кожної угоди запрошеного людини.

Ми вже публікували виплати з Webtransfer Finance, можете переконатися в тому, що звідси реально виводяться гроші. Працює система давно, а щоб заробляти в ній ще більше, беріть кредити на арбітраж (отримуєте позику від системи під низький відсоток і використовуєте ці гроші для видачі кредитів під більш високі відсотки).

4. Rosen Rings.

Проект закритий!

Єдиний закордонний проект з нашого списку, який є чистою пірамідою. Працює він вже давно, але найголовніше, що відгуки про нього в інтернеті тільки позитивні. Для основи тут використовувалася канадська схема розподілу грошей, яка у закордонному сегменті працює вже більше 10 років.

Головний плюс – це повне розподіл грошей між учасниками, що робить схему прозорою. Організатори отримують по 50$ з кожного нового учасника (платна реєстрація), а вкладені гроші розділяються по матриці:

Яку відкривати матрицю вирішуєте тільки ви. На вибір пропонується кілька варіантів, від 25 до 1000 доларів. Чим дорожче матрицю ви відкриваєте, тим більше прибутку отримуєте, наприклад, вклавши 500$, після закриття матриці отримуєте 1700$.

Запрошувати людей в цю систему потрібно обов’язково, але вам потрібно знайти всього 6 чоловік. Ваше завдання – створити повністю заповнену матрицю і отримати за 85% з рефералів, щоб окупити витрати. Коли матриця закривається, ви можете відкривати наступну і запрошувати туди людей.

Відкривайте скільки завгодно матриць в Rosen Rings та запрошуйте в них рефералів, коли вони будуть закриватися, ви отримуєте серйозний приріст до витраченим грошам.

На відміну від безлічі інших фінансових пірамід, на Rosen Rings найпростіша схема. Гроші повністю діляться в невеликих матрицях, і розібратися в цьому легко.

Витративши хоча б 300$ (реєстрація + матриця за 250$) і запросивши всього 6 чоловік, ви отримуєте чистий прибуток у 550$, можете вивести ці гроші або відкривати нові матриці.

На перший погляд, здається, що розібратися в МЛМ проекти дуже складно, але це не так. Всі проекти з відкритою і простою схемою, про які ми розповіли у цій статті, перевірені часом і це кращі фінансові піраміди, які є в інтернеті. Сміливо вкладайте в них гроші і отримуйте прибуток.