Фріланс біржі для юристів, дизайнерів

Зміст

  • Фріланс біржі для юристів
    • Фріланс біржі для дизайнерів

Віддалена робота цікавить багатьох людей, а щоб її легше було знайти, були створені спеціальні біржі.


На таких популярних проектах як Weblancer або FL, можна знайти безліч різних вакансій для роботи в мережі, але занадто багато бажаючих приходить сюди в пошуках роботи, тому новачкам складно знайти роботодавця.

Фріланс біржі для юристів, дизайнерів, студентів, креативників – це певна частина бірж, створених для пошуку конкретної роботи.

У цій статті ми розглянемо найпопулярніші біржі для всіх груп людей зазначених в назві, а якщо ви є одним з них, вибирайте будь-який проект і починайте шукати підходящу роботу.

Фріланс біржі для юристів

9111 – один з найпопулярніших сайтів для юристів, де щодня з’являються нові питання, а відповідаючи на них, можна заробляти гроші. Крім цього, є розділ «Робота для юристів», де можна знайти оффлайн вакансії в різних містах.

Pravoved – щодня за юридичною допомогою через цей сайт звертається величезна кількість людей. Після реєстрації ви зможете отримувати плату за дзвінки клієнтів, відповіді на питання або допомогу із складанням різних документів.

Liveexpert – на цьому сайті реєструються експерти з різних галузей, в тому числі і юристи. Фахівцям пропонується вільний вибір діяльності, але найпоширеніший – це консультації.

Фріланс біржі для дизайнерів

Logopod – за назвою біржі вже можна здогадатися, що через неї продаються логотипи (сайтів, компаній і так далі). Крім цього, через особистий кабінет ви можете продавати доменні імена.

Illustrators – ще одна біржа з промовистою назвою» для ілюстраторів. Тут постійно додаються всілякі замовлення по розробці обкладинки книг, слайдів презентацій, картинки для казок і багато іншого.

Russiancreators – найчастіше на цій біржі з’являються замовлення по розробці елементів дизайнів для сайтів. Також періодично пропонуються і інші види віддаленої роботи, наприклад, оператор для якого-небудь онлайн сервісу.

Фріланс біржі для студентів

Vsesdal – найпопулярніший сайт допомоги студентів. На цій біржі встановлені мінімальні обмеження по оплаті. Приміром, вартість написання реферату починається з 400 рублів, а дипломної роботи від 4500 рублів.

Author24 – на цій біржі вже зареєстровано понад 80 000 замовників, які щодня додають від 1500 нових замовлень. Роботи завжди багато, а відрізняється сервіс зручним виведенням коштів (багато способів виведення).

Help-s – допомога студентам за гроші ви можете зробити і з допомогою цієї біржі. Стрічка замовлень постійно оновлюється, а серед замовлень трапляються різні рішення задач, написання контрольних, курсових та інших робіт.

Фріланс біржі для креативників

E-generator – творча особистість може знайти підходящу роботу на цій біржі. Креативщики на цьому сайті придумують логотипи, ідеї для реклами, слогани, плани проведення заходів і так далі.

Virtuzor – через цю біржу можна додатися в каталог творчих професій і приймати замовлення від клієнтів. Наприклад, можна знайти роботу аніматор, фокусника, музиканту, фотографу або навіть татуювальника.

Birza-pratsi – хочете стати телевізійною зіркою? Пошукайте пропозиції на цій біржі. Тут можна надіслати заявки на участь у кастингах для серіалів, реклами, масовки, всіляких конкурсах або промо-акціях.

Через інтернет можна знайти основну роботу або клієнтів для роботи над певним проектом. Найголовніше навчитися шукати і вибрати кращі сервіси, де завжди з’являються нові пропозиції.