Фріланс краще роботи в офісі

Зміст

 • Чому фріланс краще?
  • Фріланс – заробіток без кордонів
  • Мінуси фріланса

Незалежно від освіти, багато людей змушені все життя працювати в офісах, навіть якщо така діяльність їм зовсім не подобається.


Коли робота не подобається і доводиться постійно примушувати себе її виконувати, рано чи пізно сили вичерпаються і з’являється депресія, тому потрібно подумати про це заздалегідь.

Заробіток в інтернеті є відмінною альтернативою. Фріланс доступний всім, а займатися ним може кожен офісний працівник.

Видів віддаленої роботи багато, тому з будь-яким рівнем знань, можна поступово перейти на неї. Фріланс краще роботи в офісі практично у всьому, а на мінуси можна закрити очі.

Чому фріланс краще?

Заробітна плата офісних працівників практично не відрізняється від доходів фрілансерів середнього рівня. Робота вдома або в офісі? Над цим замислюється кожен, адже по суті діяльність буде не сильно відрізнятися, так само сидиш за комп’ютером і виконуєш різні справи.

Перший і великий плюс фріланса – це різноманітність видів роботи.

Тільки на Workion представлено величезну кількість варіантів віддаленого заробітку:

 • написання статей;
 • проведення платних консультацій;
 • продаж фотографій;
 • розробка комп’ютерної графіки;
 • заробіток для програмістів;
 • озвучування відеороликів.

Це далеко не повний перелік справ, якими може займатися фрілансер за гроші. Щоб робота приносила задоволення, можна вибирати тільки те, що хочеться робити.

Наприклад, сьогодні ви можете попрацювати з соціальними мережами, завтра помалювати, післязавтра написати тексти, тільки для цього потрібні спеціальні навички, зате ніякої монотонності.

Фріланс – заробіток без кордонів

У плані перспектив, віддалена робота значно краще, ніж робота в офісі. При сприятливому розвитку справ, можна розраховувати на підвищення, а у фрілансі ви точно будете підніматися по кар’єрних сходах.

Нарощуючи популярність, досвід, відгуки і клієнтську базу, прибутки будуть тільки збільшуватися.

Стелі в цій сфері не існує, а якщо ви розберетеся, які доходи бувають в інтернеті, то зрозумієте, що фріланс ще й можна поєднувати з створенням пасивних джерел прибутку.

Не потрібно вставати вранці, одягатися, фарбуватися чи голитися, добиратися до місця роботи, перекушувати фаст фудом і так далі.

Але не думайте, що робота фрілансера простіше, так, ви самі визначаєте, коли вам виконувати роботу, але з часом вона буде займати у вас стільки ж, скільки робота в офісі, інакше про хорошого прибутку можна забути.

Мінуси фріланса

Без ложки дьогтю теж ніяк. Працюючи фрілансером, у вас не буде постійного працевлаштування, а це означає, що вам не дадуть кредити, у вас не буде оплачуваних відпусток та лікарняних, а також не йде стаж, що відіб’ється на пенсії.

Як варіант, можна влаштуватися куди-небудь на чверть ставки, щоб у трудовій була відмітка.

Що стосується кредитів, то їх краще взагалі не брати, а навчитися збирати. З відпустками та лікарняними проблема, але тільки якщо ви не створите пасивних джерел прибутку. Як бачите, все це можна вирішити, тому фріланс краще, ніж робота в офісі.

Фріланс – як малий бізнес, де ви продаєте свої послуги, самі шукайте клієнтів і можете розвиватися.

Зараз у вас є стабільна робота, і ви боїтеся її втрачати, різко йдучи в сферу віддалених заробітків? Ми вже розповідали, як піти з офісу у фріланс, робіть це поступово і з часом ви зміните роботу, не відчуваючи дискомфорту.