Фріланс – стабільна робота в інтернеті

Зміст

  • Хочу стати фрілансером, що робити?
    • Які перспективи у фрілансерів?

На віддалену роботу хочуть влаштуватися багато користувачів інтернету, так як вона володіє масою переваг.


Самостійне розподіл часу, відсутність начальства і стелі в доходах, можливість проявити свої навички та таланти, відпустку в будь-який час і багато іншого підштовхує людей на пошуки роботи в мережі.

Фріланс – стабільна робота в інтернеті, якою може займатися кожен. Тут не важливо, скільки тобі років, звідки ти і яку маєш освіту.

Найголовніше, це володіти певними навичками для виконання роботи. Дохід залежить тільки від обсягу і якості виконуваної роботи, а коли і як ти її робиш не важливо.

Хочу стати фрілансером, що робити?

Насамперед необхідно визначитися з видом діяльності. Віддалені заробітки бувають різні, деякі люди вміють малювати, хтось готовий працювати з клієнтами, комусь зручніше писати тексти.

Оцініть свої можливості та вміння, щоб підібрати найкращий напрямок в цій ніші.

Початківці фрілансери відчувають масу труднощів, так як на старті доводиться дуже багато працювати, але отримувати невеликі винагороди.

До цього потрібно нормально ставитися, адже фріланс багато в чому нагадує бізнес, де важливу роль відіграють відгуки, база клієнтів, популярність і товар (результат роботи).

На біржах фріланса щодня додаються нові замовлення, але конкуренція там настільки висока, що кандидатуру новачків лише зрідка схвалюють. Тим не менше, не можна опускати руки, потрібно намагатися відправляти заявки і чекати, поки вам дадуть якусь роботу:

Ось кілька вакансій з біржі Weblancer, але починати краще з окремих проектів. По-перше, їх набагато більше, по-друге, ви можете перебити замовлення, запропонувавши хороші знижки. Що таке проекти? Це не стабільна робота, а окремий замовлення:

Там, де вартість не вказана, замовник готовий домовитися про винагороду. Це ваша можливість взятися за роботу, нехай і за невелику оплату.

Щоб заробляти великі гроші, доведеться заробити собі ім’я, а коли постійні клієнти почнуть вас дізнаватися, більше не доведеться взагалі шукати замовлення, так як до вас будуть звертатися люди.

Дізнайтеся, як фрілансеру зацікавити клієнта і вам буде набагато простіше перебивати замовлення.

Як варіант, початківці фрілансери можуть розкручуватися з допомогою форумів. Досить часто на різних форумах з’являються теми типу «Допоможіть просунути сайт», «Потрібно намалювати картинку», «Хто готовий записати відео». Озивайтеся на такі пропозиції, конкуренція там значно нижче.

Єдиний мінус – це висока ймовірність натрапити на шахраїв. Фрілансерів часто обманюють, тому пропонуйте угоди через гаранта або по передоплаті. Кращий варіант – це виконати роботу і зробити кілька скріншотів, після чого отримати гроші і сміливо передавати замовлення клієнту.

Які перспективи у фрілансерів?

Вибираючи будь-яку роботу необхідно оцінювати можливість розвитку. Деякі фрілансери багато чого досягли, як їм це вдалося? Спочатку вони активно працювали по замовленнях, заробляючи собі бездоганну репутацію і напрацьовувати базу постійних клієнтів.

Потім вони починають шукати людей, готових виконувати роботу за них і частково перекладають її на плечі менш досвідчених професіоналів. Замовлень багато, з усіма працювати не встигаєш, а відсоток від угоди це теж прибуток.

Наступний етап розвитку – це повноцінний бізнес. Твоє ім’я стає компанією, можна навіть відкривати окремий сайт. Люди постійно звертаються за допомогою, а ти просто передаєш роботу своєї команди і стежиш за чесним проведенням операцій.

Далеко не з усіма клієнтами потрібно співпрацювати і періодично необхідно відмовляти від замовлень. Як вибрати замовлення у фрілансі? Прочитай цю статтю і розберися, коли варто сказати немає.

Стабільності у фрілансі домогтися не так просто, але така перспектива є у кожного віддаленого працівника.

Якщо ви почнете шукати і виконувати замовлення прямо зараз, вже через кілька місяців почнуть з’являтися перші постійні клієнти і, можна буде розраховувати на стабільний прибуток. Що буде далі, залежить тільки від ваших зусиль.