Getsale — стимуляція продажів і підвищення конверсії трафіку

Бізнесменам в інтернеті постійно доводиться використовувати різні хитрощі, щоб підвищити конверсію трафіку.


Для них створено чимало корисних сайтів, за допомогою яких встановлюються різні форми. Замовляти всі ці функції доводиться в різних місцях, але тепер ви зможете використовувати всі інструменти через одну систему.

Сервіс Getsale – стимуляція продажів і підвищення конверсії трафіку. Це багатофункціональна система, що пропонує величезний набір корисностей для бізнесу в мережі.

Через неї легко встановлюються віджети і всілякі доповнення на ресурси, незалежно від движка. Послуги коштують дешево, якщо порівнювати з аналогами.

Що ви зможете замовити на Getsale?

Ми розповідали про проект Witget, який також знадобиться для поліпшення сайтів. Система Getsale набагато краще, це професійний інструмент для створення та додавання віджетів, які гарантовано підвищать конверсію трафіку.

Тисячі підприємців вже цим скористалися і встановили на свої ресурси наступний функціонал:

 • Спливаюче вікно – найпоширеніший формат, щоб привернути користувача на певну сторінку. В пару кліків ви зможете вибрати готовий шаблон або створити власний банер. При проведенні акцій, конкурсів та інших заходів, це ідеальний спосіб проінформувати відвідувачів:
 • Повідомлення з’являються в форматі банерів у кутку сторінки. В них можна помістити ту ж інформацію, що і у спливаючих вікнах, запропонувати підписку по Email, проінформувати про бонуси, окремих послугах, переваги і так далі:
 • Розтяжки – встановлюються у форматі рекламної рядки (можете прокрутити сторінку мого блогу вгору і подивитися схожий приклад). Розтяжки працюють ефективно, не виглядають настирливо, але підвищують конверсію:
 • Мобільний віджет – всім відомо, що мобільними пристроями для виходу в мережу користується більше людей. Тому даний формат віджета набирає популярність. Встановіть вікно, яке буде з’являтися на смартфонах і планшетах:
 • Зворотний дзвінок – важливий інструмент для комерційних сайтів. Клієнти часто покидають сайт, так як не отримують достатньо інформації. Запропонуйте їм безкоштовний дзвінок, щоб відповісти на будь-які запитання та отримати додаткові дані:
 • Збір контактів – настроюється віджет для подальшого додавання одним із наведених вище способів. База Email передплатників, це необхідна річ для інформування цільової аудиторії:
 • Промо-код – надавати знижки, подарунки та багато іншого можна через спеціальні коди. Хитрий прийом для підвищення конверсії, він також може подаватися в будь-яких форматах:
 • Інформаційний віджет – повідомте своїм відвідувачам про те, що надається пробний період, що ви починаєте новий конкурс або пропонуєте безкоштовну доставку. Виділяйте саму важливу інформацію, щоб ніхто не зміг відмовитися від пропозиції:
 • Після реєстрації вам потрібно буде додати свій сайт (якщо використовуєте CMS, треба встановити плагін). Потім ви зможете створювати віджети і легко встановлювати їх.

  Маса налаштувань, сам вирішуєш, де і як показувати інформер, кому його показувати, можна навіть задати розклад показу. Але найважливіше, це налаштування «Коли показувати»:

  Відстежуйте дії відвідувачів, щоб вибрати відповідний варіант для вашого ресурсу. Новачки легко розберуться в функціях, професіоналам пропонується багато параметрів і можливість додавання своїх шиблонов. Скільки це коштує? Ціна залежить від того, скільки переглядів набирають сторінки сайту:

  За такий зручний конструктор, можливість додавання віджетів в мобільні версії і багато іншого, це не велика плата. Система створена для підприємців, а вони готові платити будь-які гроші, якщо це допоможе збільшити конверсію трафіку.

  Що ще я б порадив всім бізнесменам, так це RedHelper – сервіс онлайн консультантів.

  Не можна шкодувати грошей на те, що може підвищити прибуток. Це найвигідніші інвестиції у власну справу. З сервісом Getsale ви точно поліпшите показники, зможете оповіщати користувачів, користуватися всіма маркетинговими інструментами і так далі.