Гра Beerfarm

Чи мріяли ви коли-небудь відкрити свою пивоварню і заробляти серйозні гроші? Тепер це цілком можливо, адже є проект Beerfarm.ru, де кожен бажаючий може почати варити пиво і отримувати прибуток з його продажу.


Гра активно набирає популярність і тисячі користувачів щодня виводять з неї реальні гроші.

Заробляй на своєї пивоварні з Beerfarm вже зараз, просто пройдіть реєстрацію та отримай бонусом 15 домашніх агрегатів, які щогодини виробляють по 5 літрів напою на автоматі. Потрібно хоча б раз на місяць заходити в гру, щоб збирати пиво і продавати його, а також замовляти виплати.

Реальний заробіток в грі Beerfarm

Бонус у вигляді стартових агрегатів дозволить почати з нуля, але прибуток ви будете збирати надто довго. Тому, краще купити кілька апаратів, вклавши трохи грошей.

За кожні 10 рублів ви отримаєте 1000 срібла, а краще всього вкладати як мінімум 100 рублів, так як за це дають кілька бонусний агрегатів. Цієї суми буде достатньо, щоб купити один або кілька пивоварних апаратів:

Beerfarm

Відвідуючи склад щогодини, ви можете збирати вироблене пиво, наживаючи на спеціальну кнопку:

Від отримання реального прибутку вас відділяє лише один крок – це продаж пива зі складу. Для цього заходите в розділ «Продаж пива і також тиснете на кнопку:

Гроші моментально розподіляються між балансами для виводу та для покупок, а в якій пропорції, що залежить від обсягу проданого пива:

Як бачите, чим більше літрів ви продаєте, тим більше грошей отримуєте на рахунок для виведення коштів. На рахунок зараховується срібло, а при виведенні воно конвертується в рублі за курсом 100 срібла = 1 рубль.

Через обмінник у грі ви можете змінювати гроші з рахунку для виводу на гроші для покупок, при цьому вам буде нараховано бонус (відсоток змінюється кожен день).

Крім заробітку на виробництві пива в Beerfarm ви можете збирати вирощувати хміль і дріжджі. Збирати хміль можна кожні дві години, але ця функція доступна лише тим, хто поповнив рахунок на 50 рублів.

Продається він по суботах і неділях через спеціальну біржу. Що стосується дріжджів, то це додатковий інструмент для інвестицій, так як ви самі можете вибрати суму і через 10 днів отримаєте 115% прибутку:

Додатковий прибуток можна збирати, використовуючи ігри та спеціальні бонуси. На Beerfarm їх досить багато:

Ви скажете, навіщо так багато щоденних бонусів? Вони призначені для певних груп користувачів. Наприклад, бонусних рефералів кожен день може отримувати той, хто поповнив баланс у грі на 300 рублів. А максимальний бонус щодня доступний тим, у кого 200 домашніх агрегатів.

Додаткові ігри на Beerfarm унікальні і цікаві, тому поки вариться ваше пиво, ви можете розважатися і отримувати з них додатковий дохід.

Поки проект Beerfarm не володіє такою великою популярністю як Taxi Money або Golden Birds, але найголовніше, що з гри гроші чесно виплачуються, і ви можете в цьому переконатися. Спробуйте почати з внеском всього в 100 рублів, це не такі великі гроші, щоб не скористатися привабливою пропозицією.