Гра Birds Eggs

Зміст

  • Birds Eggs – для вигідних вкладів
    • Додаткові ігри на Birds Eggs
    • З висновком проблем немає?

Інвестиційні гри активно набирають популярність, а користувачі реєструються в них і вкладають гроші, щоб потім отримувати пасивний дохід.


Якщо сенс користуватися такими проектами? Звичайно, адже перевірені ігри реально виплачують гроші можуть існувати за кілька років.

Гра з виведенням грошей Birds Eggs багато в чому схожа на такі проекти як Golden Birds і Realclassic. Тут вам також пропонують купувати птахів, що несуть яйця, а після їх збирання можна продати цей ресурс і отримати реальні гроші.

Якщо ви розподіляєте свої інвестиції в кілька ігор, то можете поповнити список якісних проектів, ще одним проектом.

Гра закрита

Birds Eggs – для вигідних вкладів

Зараз на даному сайті зареєстровано майже 5000 користувачів, а ви можете поповнити їх ряди, пройшовши звичайну реєстрацію. За створення профілю в грі, вам передбачається бонус – одна, найдешевша птах. Доходи від неї невеликі, тому краще вкласти трохи грошей.

Внести депозит можна різними способами:

пополнение Birds Eggs

Як бачите, пропонується автоматичне і ручне поповнення, ви самі можете вибрати підходящий варіант.

Якщо ви поповните рахунок вручну через Webmoney, то вам буде доступний висновок на ваш WM-гаманець.

При поповненні рахунку, ви будете віддавати 1 рубль за 100 срібла. Переводите мінімум 10 рублів, так як саме стільки коштує найдешевша, зелена птиця:

Birds Eggs

Звичайно, вона не найприбутковіша, зате інвестуючи невелику суму, ви обмежуєте ризики втратити багато грошей. Щогодини птахи приносять яйця, ваше завдання періодично збирати їх і відносити на склад:

Після цього, всі яйця відправляються на склад, а ви можете зайти в розділ «Продати яйця» і обміняти їх на срібло:

Збирати яйця можна навіть один раз в місяць, а от продавати їх треба швидко, так як може завестися паразит. Отримані з продажу гроші навпіл розподіляються між балансом для покупок і балансом для виводу. Тобто з продажу 200 яєць, ви отримуєте по рублю на обидва рахунки.

Додаткові ігри на Birds Eggs

Після покупки птахів, потрібно зрідка заходити у свій обліковий запис, щоб збирати і продавати яйця, це нудно. Ви можете розважатися в додаткових іграх, використовуючи кошти з будь-якого балансу свого профілю. На вибір пропонується кілька варіантів:

  • КНБ;
  • лотерея;
  • наперстки;
  • російська рулетка;
  • колесо фортуни.

Кожна гра по своєму цікава, але найголовніше не заграватися, адже можна швидко програти все, що вдалося заробити в грі.

З висновком проблем немає?

Як і в багатьох інших інвестиційних іграх, тут передбачені бали для отримання виплат, про що розповідається в правилах проекту:

Враховуючи те, наскільки це прибутковий проект, не дивно, що передбачені обмеження. Навіть якщо нічого не вкладати, збираючи прибуток з безкоштовною зеленої птиці, 50 рублів можна набрати за тиждень.

Якщо є можливість отримати гроші, практично нічого не роблячи, то чому б не скористатися такою можливістю? Пройдіть реєстрацію в грі Birds Eggs, а коли ви відвідаєте її через тиждень, зелена птиця вже набере достатньо яєць, щоб ви могли продати їх і замовити виплату.