Гра Будинок мельника

Зміст

 • Як заробити в грі?
  • Як грати в будинок мельника?

Багато людей впевнені, що заробіток грошей і розваги це далеко не пов’язані слова, але є маса варіантів для перетворення своїх захоплень у прибуткову справу.


Один з них – це заробіток на іграх, а у всесвітній павутині зараз працює багато таких проектів, де можна грати і отримувати за це гроші.

Гра з виведенням реальних грошей Будинок мельника, є відмінним прикладом.

Після проходження реєстрації, в цій грі можна вкласти невелику суму, а після цього стабільно отримувати виплати. З назви можна здогадатися про суть проекту, ви стаєте мельником і поступово розвиваєте своє господарство.

Гра закрита

Як заробити в грі?

На жаль, без інвестицій в грі не обійтися, але більша сума не буде потрібно. Кількох десятків рублів буде цілком достатньо, щоб посадити дерево, засіяти поле або звести мукомольню. Все це забезпечить вас прибутком, яку в подальшому можна витратити на покупку інших джерел доходу.

Внести гроші в гру можна кількома способами, через популярні платіжні системи:

платежные системы

Виводити гроші можна тільки на Payeer і Webmoney з комісією у 5% і мінімальним порогом від 1 рубля.

Якщо ви почнете грати з мінімальними вкладеннями, те вам доведеться довго чекати серйозних відрахувань. Тим не менш, вкладати великі гроші не обов’язково. Поступово, ви зможете перерости від звичайного мельника, до власника величезного господарства, купуючи такі фабрики і заводи:

 • хлібозавод;
 • завод соку;
 • фабрика чіпсів;
 • завод соняшникової олії;
 • цукровий завод;
 • фабрика сухариків;
 • яблучний сад;
 • фабрика мармеладу.

Це і багато іншого поповнить вашу продуктивність, а ви будете нарощувати прибутковість свого господарства.

Як грати в будинок мельника?

Суть ваших дій – це використання побудованих фабрик, заводів, полів і садів. Наприклад, після покупки поля всього за 2 рубля, ви самі можете вибрати якими насінням його засіяти:

Найдешевша пшениця, всього за 0.011 рубля, можна за годину вирощувати цю культуру, а потім продавати її на ринку в рази дорожче:

Чим частіше ви будете засівати поля, і чим дорожче будуть культури, тим більше прибутку ви почнете збирати. Що стосується фабрик і заводів, то вони працюють на автоматі і час від часу приносять вам певні ресурси:

Будувати фабрики і заводи потрібно по черзі, від найдешевших до найдорожчих, так як для їх функціонування, потрібно продукція більш дешевого виробництва. Але найважливішу роль відіграють поля, так як вирощені на них культури використовуються для багатьох фабрик і заводів.

В цілому, гра з виведенням реальних грошей Будинок мельника, є відмінним варіантом для заробітку, а якщо запрошувати сюди нових користувачів, можна отримувати додатково 10% від їх інвестицій. Єдиний мінус проекту – це енергія, яка постійно закінчується і доводиться її відновлювати.