Гра для заробітку Друзі садівники

На іграх в інтернеті неможливо заробити – так вважають багато, але вони помиляються.


Є безліч інвестиційних проектів, оформлених під ігри, з якими цілком реально стабільно заробляти. При цьому серйозних вкладень не потрібно, а іноді й зовсім можна почати без стартового капіталу.

Гра для заробітку Друзі садівники (Grower) дозволяє почати з мінімальними вкладеннями і розвиватися без обмежень. По назві вже можна здогадатися, що гравцям потрібно розвивати свій сад і вирощувати саджанці фруктових дерев, а отримані фрукти продавати і потім виводити гроші.

Прибуткові вклади в грі Grower

За реєстрацію в грі адміністрація видає бонус – одне вишневе дерево, лопату і літр води. Це стане в нагоді вам для старту без вкладень, нехай і доходи будуть невеликими. На полі буде кілька ділянок для посадки:

Вишня приносить всього за 2 плоду в день, з їх продажу ви отримуєте по 2 центи. Тому, краще внести, трохи грошей і купити інші, більш прибуткові дерева:

Приміром, витративши 11$ на покупку яблуні, кожен день ви будете отримувати по 20 центів з продажу 4 плодів. Трохи менше ніж через 2 місяці ви повністю окупаете витрати і починаєте отримувати чистий прибуток.

Але це ще не все, в грі передбачена енергія, яку потрібно періодично заповнювати. Також, потрібно буде шукати джерела води для поливання своїх дерев. Можна набирати воду з калюжі, але таким чином ви отримаєте тільки 2 літра. Щоб отримувати більше води, потрібно купувати колодязь:

Розвивати свій фруктовий сад не так складно, а великі заробітки стануть вам доступні, коли ви повністю засадіть всі ділянки:

Поспевший врожай ви будете збирати прямо на своїй ділянці, а потім зайдете на ринок і продасте всі фрукти:

Як бачите, ніякої внутрішньої валюти немає, гроші відразу знаходяться в центах та нараховуються на ваш баланс.

Вивести гроші можна на Payeer з комісією у 5%. За добу можна знімати не більше 30 доларів.

Якщо ви хочете почати грати взагалі без вкладень, тоді напишіть огляд на гру Друзі садівники і зайдіть у розділ «Бонус», де потрібно вказати посилання на матеріал:

За кожен огляд ви можете отримати від 10 до 1000 ігрового золота, яке можна використовувати для покупок. А якщо ви ще й додасте відео огляд, то можете отримати до 3000 золота.

Друзі садівники – це відмінна гра, в якій ви швидко розберетеся і з мінімальними зусиллями зможете непогано заробляти. Ну а якщо ви запросите в систему своїх друзів, то від сум їх покупок вам буде на автоматі нараховуватися 10%.