Гра Golden Fish

Всі люди, які не довіряють онлайн іграм з виведенням грошей, посилаються на те, що такі проекти швидко закриваються і з них неможливо отримати виплати.


А що, якщо гра існує кілька років і її розробники встигли запустити інші якісні проекти? Довіра до сайту одразу ж зростає, а такі ігри не рідкість.

Гра перевірена Golden Fish була створена 2.5 роки тому і продовжує виплачувати гроші. Адміністрація цього проекту вже встигла створити іншу цікаву гру під назвою Shopempire і обидва сайту супроводжуються безліччю позитивних відгуків.

Онлайн рибалка Golden Fish

Багато користувачі цікавляться риболовлею онлайн, а якщо на ній ще й можна заробляти гроші, то вона набагато цікавіше. Розібратися у всіх тонкощах гри не складно і в даній статті ми докладно опишемо проект, щоб ви змогли почати рибалити і заробляти вже сьогодні.

Після реєстрації в грі, ви зможете увійти в свій профіль, де буде представлено наступне меню:

Щоб вам було простіше розібратися в інтерфейсі гри, давайте пройдемося по кожному пункту основного меню:

1. Гравець.
Тут ви будете спостерігати інформацію за своїм профілем, зможете поповнити баланс для покупки рибальського інвентарю (через Payeer), а також отримаєте реферальне посилання для запрошення своїх друзів (10% від витрачених ними грошей, нараховується на ваш баланс):

Golden Fish

2. Магазин.
Коли ви поповніть баланс, розділ Магазин стане в нагоді вам для покупки наживки, вудок і підгодовування. Все це потрібно для риболовлі. Також в магазині продається гриль для смаження риби, так її можна продавати набагато дорожче:

3. Рибалити.
Це основний розділ, де ви зможете почати грати. Спочатку вам потрібно вибрати локацію, потім вибрати інвентар і після цього ви зможете закинути вудку у воду. Коли риба клюне, вам потрібно її підсікти і витягнути, все це робиться натисканням на ліву клавішу миші.

4. Посмажити.
Якщо ви купите в магазині гриль, то в цьому розділі зможете смажити улов. На нього можна викласти 6 риб, кожна з яких смажиться за 30 хвилин. Коли блюдо приготовлено, ви можете зняти його з гриля і відправитися в таверну для продажу. Гриль розрахований лише на 600 приготувань, після цього доведеться купувати новий.

5. Таверна.
У таверні ви можете подивитися, який улов вам вдалося зібрати, а також продати смажену рибу. Кожна пожаренная риба на грилі – це 1 порція, її необхідно виставляти на продаж і чекати, поки хтось купить.

6. Ринок.
Сюди додаються пропозиції всіх гравців, які продають свій улов – в сирому або смаженому вигляді. Щоб заповнювати енергію, вам потрібно їсти, а продуктовий магазин вже давно не працює, тому купівля смаженої риби – це єдиний варіант.

7. Висновок.
Останній пункт меню, в якому представлена інформація про виведення коштів. Тут ви зможете переглянути умови виплат і статистику:

На жаль, зараз закрили виплати на Яндекс.Гроші і Webmoney. Максимально можна вивести 30$, а комісія системи за переказ складає 5%.

Почати грати в онлайн риболовлю Golden Fish без вкладень неможливо, але суми в пару доларів вам буде достатньо для старту.

Якщо ви любитель віртуальної риболовлі, то гра Golden Fish ідеально вам підходить. Крім того, що в ній ви будете розважатися, у вас з’явиться можливість стабільно виводити з проекту гроші, а в цьому випадку грати стане ще цікавіше.