Гра Golden Stones

Зміст

  • Пасивні інвестиції в Golden Stones
    • Введення і виведення коштів Golden Stones

Відвідуючи сайти різних інвестиційних ігор, не так часто трапляються якісно промальовані дизайни, а для гри це важливо.


Тільки по зовнішньому оформленню можна зробити висновки про проект. У цій статті ми розповімо вам про цікаву гру, яка відрізняється оригінальним і якісним виконанням.

Заробіток в грі Golden Stones належить до виду пасивних інвестицій. Після реєстрації на цьому сайті, і ви зможете придбати ділянки землі і збирати з них різні камені, а в подальшому продавати їх за реальні гроші.

З’явився проект не так давно і на ньому зареєстровано трохи користувачів, але гра активно розвивається і чесно сплачує гроші.

Пасивні інвестиції в Golden Stones

Гравці на Golden Stones отримують полі з 16 клітин, на яких можна встановлювати різні типи земельних ділянок. Вартість поверхні різна, а чим дорожче вона коштує, тим більш дорогоцінні камені виробляються:

Golden Stones

Під кожен тип дільниці передбачено кілька типів каменів. Виробляються вони за добу, а в залежності від їх виду, ви отримуєте різну прибутковість:

Заходити в гру кожен день не обов’язково (хіба що заради отримання щоденного бонусу). Ви можете збирати каміння хоч раз в тиждень, нічого при цьому не втрачається. Коли камені повністю вироблені, вони відображаються поверх ділянки:

На кутовому секторі ви можете бачити наочний приклад каменів, які пора збирати. Для цього, потрібно натиснути всього одну кнопку. Камені автоматично відправляються на склад, а звідти ви можете продавати їх і виводити гроші.

Введення і виведення коштів Golden Stones

Коли ви почнете грати, на вашому балансі не буде грошей, тому доведеться вносити депозит. Найдешевший ділянка коштує 1200 золота, а це 120 рублів. Відповідно найдорожчий (камінь), обійдеться в 900 рублів. Яку суму вкладати вирішуйте самі, але чим більше інвестиція, тим вона прибутковіше.

Всі розрахунки в грі Golden Stones (введення і виведення), що виконуються через платіжну систему Payeer.

Незважаючи на всю простоту гри Golden Stones, вона дійсно цікава. Після вкладення коштів, щоб вам не було нудно, грайте в КНБ. Ця легка гра в камінь-ножиці-папір, може не тільки стати цікавою розвагою, але і принести вам збільшення капіталу.