Гра Goldsea

Хочете створити такий джерело прибутку, який буде стабільно приносити дохід, практично без вашої участі?


Вибирайте одну з інвестиційних ігор, перевірену часом і вкладайте в неї хоча б невелику суму.

Наприклад, ви можете використовувати проект Goldsea на якому вже зареєстровано понад 100 000 користувачів.

Онлайн акваріум з виведенням грошей Goldsea – це популярний проект. Сайт виконаний у декількох мовних локалізаціях, тому серед учасників є чимало іноземців. Система якісна і вже не перший рік функціонує, тому можете не сумніватися, що ви виведіть звідси гроші.

Гра скам

Прибуткова гра Goldsea

Ваша задача в грі-це запуск та вирощування риб в акваріумі. Всі риби виробляють ікру, а її можна обміняти на кристали. Ігрові кристали можна виводити з системи, а чим більше у вас буде риб, тим вищі доходи.

Після реєстрації вам потрібно поповнити баланс, так як стартові бонуси занадто маленькі, щоб стабільно заробляти. Сервіс пропонує різні способи для внесення депозитів:

Зверніть увагу, тут є Webmoney, ця платіжна система не працює з лохотронами. На висновок доступні всі ці способи крім интеркассы. Коли поповніть рахунок ігрового профілю, вирушайте в зоомагазин і купуйте перших риб:

Чим дорожче риба, тим більше ікри вона приносить. На зображенні ви можете бачити, що доступні тільки піраньї. Хижі або тропічні риби будуть у вашому акваріумі, залежить від вибраного сервера. У бічній панелі ви можете самі вибрати, яких риб вирощувати:

Goldsea

Єдина відмінність – тропічні риби приносять червону ікру, а хижі приносять чорну ікру. Коли у вашому акваріумі накопичиться багато риб, вам потрібно іноді заходити в систему і збирати ікру:

Ікра перекладається на ваш баланс, а ви можете обміняти її на кристали, щоб потім отримати за них ікру:

Гра проста, тому навіть новачок швидко у всьому розбереться. Прибутковість не найвища, зате проект стабільний і чесно сплачує гроші:

выплата Goldsea

Почати грати в Goldsea можна без великих вкладень. Найдешевша риба коштує 3000 кристалів, а це 30 рублів. Погодьтеся, це не такі великі гроші, щоб перевірити систему і отримати перспективу, стабільного, а найголовніше пасивного заробітку.