Гра Imperino з висновком (скам)

Зміст

 • Лад королівство на Imperino і заробляй
  • Що потрібно робити, щоб заробити?
  • Серфінг сайтів на Imperino
   • Партнерська програма Imperino

Стабільно і багато в інтернеті заробляють не багато, знаєте чому? Тому що більшість не хоче користуватися новими способами, а також боїться інвестувати зароблені гроші.


Ви можете заробити на копірайтингу, або в соціальних мережах, після чого використовувати отримані гроші для вкладів.

Нова економічна гра Imperino пропонує прості, вигідні та цікаві інвестиції. З цим проектом ви зможете стати вкладником, незалежно від вашого капіталу.

Ста рублів цілком достатньо, щоб зробити перші покупки, а взагалі можна починати без вкладень, новачкам тут лунають бонуси.

Гра не платить!

Лад королівство на Imperino і заробляй

Кожен гравець на проекті Imperino стає власником королівства, яке потрібно заселити різними персонажами і будувати в ньому будинку. Якщо вступати в гру з великим стартовим капіталом, то можна відразу вийти на високу окупність:

Як бачите, ворон має прибутковістю 40%, тобто ви повністю окупите витрачені на нього гроші, менше ніж за 2.5 місяці. Варто ворон 1332 рубля і для його покупки потрібно замок чаклунів, який обійдеться ще в 804 рубля.

Вкладати ці гроші не обов’язково, але тільки там можна вийти на максимальну прибутковість.

Зараз проходить акція на Imperino, при внесенні депозиту, сума подвоюється.

Почати без вкладень теж можна, за реєстрацію дадуть кілька фермерів і ферму. Великих грошей вам це не принесе, але допоможе розібратися в інтерфейсі.

Що потрібно робити, щоб заробити?

Набагато простіше розібратися в грі, коли є чітка інструкція до дій. Ви зможете отримати дохід вже сьогодні, виконавши наступне:

 • Проходьте звичайну реєстрацію:
 • Перейдіть в розділ поповнення балансу і вносите будь депозит (не обов’язково):
 • Вирушаєте у магазин і купуєте різних персонажів (необхідні споруди):
 • Раз на добу збираєте вироблену продукцію (якщо не зібрати за 24 години, виробництво зупиняється):
 • Потім продукцію потрібно продати, для цього є спеціальний розділ:
 • Отримане золото витрачаєте на інших персонажів або виводите з гри, одним із способів:
 • От і все, нічого складного немає, а найголовніше не забувати раз в день заходити в гру, щоб збирати ресурси. Заодно, ви можете збирати щоденний бонус, це приносить до 100 золота.

  Спочатку краще зайнятися розвитком королівства і отримане золото на баланс для висновку, обмінювати на золото для покупок. Це вигідно, за рахунок обміну нараховується 20% бонусом.

  Кожен персонаж королівства на автоматі приносить ресурси, багато часу збір ресурсів не займає. Якщо стане нудно, можете пограти в колесо фортуни.

  Серфінг сайтів на Imperino

  Організатори цього проекту пропонують користувачам отримувати золото безкоштовно, за відвідування сайтів. У розділі Серфінгу знаходиться список рекламованих сайтів, потрібно лише натиснути на символ очі, щоб відкрилася нова вкладка:

  Це відмінний спосіб для збору золота. Після відкриття нової вкладки, ви побачите інший сайт і таймер, необхідно перебувати на сторінці деякий час і потім ввести капчу:

  Винагороди невеликі, зате сайтів завжди багато. Зароблене в серфінгу золото, переводиться на рахунок для виводу.

  Партнерська програма Imperino

  Запрошуй друзів в цю гру і будеш отримувати по 30% з їх депозитів. Партнерське посилання можна поширювати будь-якими способами. Проектом всього тиждень, багато про нього ще не чули, тому для залучення рефералів він ідеально підходить.

  Крім цього, тут кожен місяць проводиться конкурс рефералів:

  Загальний фонд складає 122500 золота, воно теж зараховується на баланс для виводу. Бали приходять за поповнення балансу рефералами, їх обсяг залежить від розміру депозиту.

  Залучіть хоча б одного реферала і, якщо він поповнить баланс на суму понад 3500 рублів, вам нарахують 456 балів (відразу вийдете на третє місце).

  Гра хороша, але багато інвестори хочуть вкладати гроші так, щоб їх можна було швидко вивести. Така можливість на Imperino є:

  Продайте хоч всіх персонажів, але пам’ятайте, що чим менше їх термін життя, тим нижче ціна.

  В цілому, гра Imperino досить непогана і оригінальний дизайн виглядає відмінно. Є тільки один мінус, з’явилася гра нещодавно, а деякі люди бояться користуватися не перевіреними проектами.

  Це зупиняє вас? Тоді вкладайте в Taxi Money (377 днів), Golden Mines (474 дня) або Golden Birds (597 днів), термін існування у цих ігор значно вище, а також заробляти просто.