Гра Itsnewlife 3 роки чесних виплат

На іграх з виведенням грошей можна заробляти величезні гроші. Мільйони користувачів вже почали користуватися економічними іграми, тим самим відкривши для себе найкращий спосіб підробітку.


Навіть якщо у вас немає багато вільного часу, це не проблема, знайдіть стартовий капітал і вибирайте ті ігри, які довели свою стабільність.

Гра Itsnewlife 3 роки чесних виплат, стартовий бонус, велика різноманітність функцій, оригінальна ідея і багато іншого вже оцінили 152 000 гравців.

Кожен з них отримує прибуток з проекту, на даний момент гра зібрала понад 3 млн. інвестицій, так як вона якісна і постійно розвивається.

Як заробляти на Itsnewlife?

Сюжет гри побудований на розвитку власної ділянки, де ви зможете садити саджанці, вирощувати тварин і зводити споруди.

Гра сильно відрізняється від аналогів, так як в ній багато різних функцій і розділів. Новачкові важко розібратися, тому ми склали докладну інструкцію.

За реєстрацію на Itsnewlife надається бонус – 2000 срібла (рахунок для покупок), тому відразу інвестувати не доведеться. Зібравши цей бонус, відразу вирушайте в магазин земельних ділянок:

На вибір пропонується кілька типів ділянок, але бонусних грошей вистачить тільки на дачний район:

Вибираєте район, як це показано на зображенні у вікні тиснете «купити»:

Віртуальна земля є, тепер можна поповнити баланс, щоб на балансі з’явилися гроші для покупки саджанців, а також, щоб зібрати бонус 5000. Після поповнення ви отримаєте статус «Дачник», а внести депозит можна кількома способами:

Після поповнення балансу відразу вирушайте в магазин Садівник і купуйте саджанці. На вибір пропонується кілька рослин і дерев:

У будь-який момент ви можете спостерігати за посадженими деревами вони відображаються в розділі «Ваші садові рослини», для зручності, додано декілька категорій:

Вибравши один із саджанців, можете перейти до нього і подивитися рівень його розвитку або скористатися однією з функцій:

З тваринами все точно також, вибираєте зі списку, переходите до них і проводите різні дії, вибравши одного з них.

Тільки до 15 жовтня, в честь третього дня народження Itsnewlife дарує 30% при поповненні і 3 для VIP статусу при внесенні 10 рублів.

Всі рослини і тварини приносять різні ресурси, які автоматично накопичуються на складі. Ваше завдання – періодично продавати їх (не поспішайте продавати рослини, вони знадобляться для корму тварин):

Заробляючи в цій грі, ви зможете виводити кошти на гаманці Webmoney. Набирайте мінімум 1000 ПМ та замовляйте виплату:

выплата Itsnewlife

Якщо ви вкладали не великі гроші (багато починають грати всього з 5 рублів, так як цього достатньо для старту) краще не замовляйте виплати, а витрачайте кошти на розвиток.

На Itsnewlife є багато різних функцій, можна проводити торги, спілкуватися з іншими гравцями, налаштування оформлення сайту і багато іншого.

Починайте грати в Нове Життя прямо зараз, а щоб нічого не вкладати, запросіть на проект своїх друзів і знайомих.

Від їх поповнень тобі переведуть 20% (по 10% в сріблі та золоті). Прорекламируй гру в соціальних мережах і зможеш залучити багато нових користувачів, які принесуть тобі стартовий капітал для гри.