Гра камікадзе на гроші

Зміст

  • Де пограти в гру Камікадзе?
    • Камікадзе 2 на гроші

Інтернет пропонує нам величезну різноманітність розваг, в тому числі і прості ігри.


Ігри, у яких не потрібно довго в усьому розбиратися використовують всі, але грати набагато цікавіше, якщо на кону стоять реальні гроші. У цій статті ми розповімо вам про одну з найпопулярніших і найцікавіших ігор камікадзе, яку пропонують відразу кілька сервісів.

Гра камікадзе на гроші стала досить популярною серед користувачів інтернету вже давно.

Більшою мірою на її популярність вплинув сервіс Igrun, де зареєстровано понад 4.5 млн. людей. Кожен з них хоча б раз заходив в камікадзе, і саме ця гра є самою відомою на цьому ігровому порталі.

Де пограти в гру Камікадзе?

Суть гри полягає в проходженні рядків, в кожній з яких захована міна. Потрібно просто вгадувати, куди краще натискати, розташування хв генерується випадковим чином:

камикадзе игра

У нижній частині знаходиться блок з валютою і різними сумами, щоб почати гру потрібно вибрати розмір ставки.

Як бачите, чим вище ви піднімаєтеся, тим вище буде коефіцієнт і максимально можна виграти ставку x6. Пройти все поле досить складно, але можна натискати стоп на будь-якому рівні і забирати гроші зі зниженим коефіцієнтом.

Щоб грати в камікадзе на гроші через Igrun, платити не потрібно. При реєстрації ловіть бонус в нижній частині сайту та отримуйте кілька рублів безкоштовно.

На Ігрунов використовується система чесної гри MD5, ви можете самостійно перевіряти, що міна расставлялась випадковим чином.

Камікадзе 2 на гроші

Сьогодні активно набирає популярність друга частина цієї гри, де також потрібно ставити сходів і допомагати своєму персонажеві, піднятися на самий верх:

Під грою ви можете бачити, який коефіцієнт встановлений на кожному рівні і тут максимальний виграш набагато більше (x75). Якщо ви підніметеся, хоча б на кілька ступенів, натискайте на алмаз і забирайте гроші.

Гра камікадзе 2 на гроші пропонується не тільки Ігрунов. Ви можете грати в неї на проектах Rich Birds, Money Birds і Real Fishing.

Всі ці проекти є інвестиційними іграми і на них можна вигідно вкладати гроші. А зароблені кошти ви зможете виводити або грати на них камікадзе 2.

Не дивно, що камікадзе і друга частина цієї гри набрала таку популярність. Крім того, що можна грати на реальні гроші, в будь-який момент можна зупинити гру і забрати виграш. Спробуйте хоча б пару раз зіграти в камікадзе, і ви зрозумієте, чому так багато людей обожнює цю гру.