Гра Kupizvezdu

Грати в ігри через інтернет не тільки цікаво, але й прибутково. Є багато різних проектів, де можна заробляти гроші, граючи.


Про це вже знають сотні тисяч користувачів, які зареєстровані у спеціальних іграх з виведенням грошей. Ви теж можете цим займатися, великі вклади тут не потрібні.

Гра для заробітку Купи зірку (Kupizvezdu com) – досить популярний проект, де кожен бажаючий може зайнятися розкручуванням свого зіркового персони. А чим популярніший стане персонаж, тим більше грошей він буде заробляти. Вступити в гру можна з інвестицією всього в кілька рублів.

Гра закрита.

Купи зірку і заробляй на її популярності

Після реєстрації в грі, кожен користувач отримує зірку і може вкладати гроші в розвиток популярності. У налаштуваннях можна вибрати свого улюбленого актора або співака, а після цього потрібно вносити депозит, щоб купувати всілякі нагороди.

Зробити переклад на ігровий баланс можна будь-якими способами, причому на вас чекають приємні бонуси:

Kupizvezdu

Вносячи депозит в рублях, всі ваші гроші автоматично сконвертируются в ігрове срібло. Курс 1 рубль = 100 срібла, у списку нагород ви можете оцінити свої можливості з певними витратами:

Залежно від куплених нагород для своєї зірки, ви будете отримувати славу, а збирати її можна на алеї:

Залишається тільки зайти в розділ «Обміняти славу», щоб отримати виплату на свій рахунок для виведення:

Наприклад, якщо ви купите нагороду «Золотий ведмідь», то щогодини будете отримувати по 70 слави, а це 1680 слави в добу. Погодьтеся, отримувати за 16.8 рублів в день, при вкладеннях в 10 рублів, це непогані інвестиції. Виходячи з прибутковості гри, деякі вважатимуть проект лохотроном, але він платить, тільки є підводні камені.

З гри неможливо виводити гроші, якщо не залучати рефералів або не внести в проект понад 5000 рублів.

Справа в тому, що для виведення коштів тут передбачені спеціальні бали. Отримати їх можна наступними способами:

Крім цього, 10% від усіх сум, внесених гравцями, порівну розподіляються між іншими учасниками, які проявляють активність за останні 24 години. Сенс відвідувати свій профіль кожен день не тільки в отриманні платіжних балів, можна збирати щоденний бонус від 10 до 100 срібла.

Що стосується отримання платіжних бонусів за введення значної суми в 5000 рублів, то такий депозит відкриє вам можливість змінювати срібло на платіжні бали:

Курс не самий вигідний, але якщо ви вирішите внести 5000 рублів, 1000 срібла буде накопичуватися по кілька разів за годину.

Виплати переводяться тільки тим користувачам, які поповнили баланс мінімум на 50 рублів. Платіжні системи Яндекс.Гроші, OOOPAY і PAYEER.

Накопичені на ігровому акаунті гроші можна примножити додаткових іграх – лотерея або КНБ. У лотереї ви можете купити квиток учасника за 100 срібла і, якщо вам пощастить, ставка збільшиться в 5 разів:

КНБ – це звичайна гра камінь-ножиці-папір, де можна підключатися до створених ігор або задати свою ставку і запустити гру:

Використовуйте ці ігри для розваг, але пам’ятайте, що успіх може бути не на вашому боці, тому програші теж можливі.

Незважаючи на наявність платіжних балів у грі Купи Зірку, проект цікавий і виконаний оригінально. Якщо ви легко зможете залучити кілька десятків активних рефоводов, то без сумнівів реєструйтеся на сайті і починайте розкручувати свою зірку.