Гра Mega Birds

Судячи з кількості реєстрацій, багатьох з наших читачів зацікавили інвестиційні гри Golden Birds, Money Birds і Rich Birds.


Всі ці проекти мають схожим інтерфейсом і, на них пропонується купувати птахів, щоб збирати їх яйця і продавати продукцію за реальні гроші.

Якщо вас зацікавили всі ці сайти, то гра Mega Birds теж повинна вам сподобатися. На ній теж пропонують купувати кольорових птахів з різною прибутковістю. Проект дещо відрізняється в плані оформлення і правил, але суть залишилася колишньою – купив птахів, зібрав яйця, продав їх і отримав дохід.

Заробіток в грі Mega Birds

Коли зареєструєтесь на сайті цієї гри, зверніть увагу на наступний розділ меню:

Для початку потрібно купити птахів. На жаль, тут не видаються стартові бонуси, тому доведеться вкладати гроші. За перше внесення депозиту видається 55% бонусом, тому ви отримаєте більше, ніж витратите. Після поповнення рахунку, можна переходити в магазин птахів:

Як бачите, зелена птиця обійдеться в 100 срібла (всього 1 рубль). Потрібно купити 15 таких птахів, щоб можна було купувати більш прибуткових «Жовтих» птахів. Це головна відмінність Mega Birds від аналогічних проектів.

Якщо хочете почати без вкладень, збирайте щоденний бонус кілька днів. Він приносить до 100 срібла, тому ви швидко наберете необхідну суму, як мінімум на зелену птицю.

Склад яєць потрібен для збору продукції, а в розділі «Продаж яєць» ви зможете отримати срібло за яйця. Чим більше у вас птахів, тим більше приходить яєць на годину, відповідно і прибутки стають вище.

Не поспішайте виводити зароблені гроші з Mega Birds, користуйтеся обмінником та отримуйте 20% додатково для покупки інших птахів.

На цьому сайті є розваги, які допоможуть вам позбавитися від нудьги, поки накопичуються яйця. Ви можете брати участь у лотереї або пограти в російську рулетку:

Робите ставку і по черзі вибираєте патрони для себе і суперника. Якщо бойовий патрон спочатку попадеться противнику, ви забираєте подвоєну ставку. Цікава гра, але на неї можна і програти частину своїх грошей.

Партнерська програма Mega Birds це безпечний спосіб збільшення прибутку з проекту, але разом з цим він більш складний. Ви можете запросити скільки завгодно людей в цю гру, і на ваш рахунок буде приходити 10% від їх депозитів. Крім цього ви станете учасником конкурсу рефералів, з призовим фондом 35 000 рублів.

Виплати проводяться на Payeer, а щоб почати їх отримувати, ви повинні внести депозит не менше 65 рублів. Навряд чи ви помітите цього обмеження, так як для покупки птахів, швидше за все, внесете більше коштів. Приходять виплати стабільно, кожен день гравці замовляють звідси величезна кількість виплат:

Суми невеликі, так як проект молодий і більшість користувачів ще розвиваються. Також кошти виводяться кожен день в цілях безпеки, адже багато хто не довіряють інвестиційним ігор.

В цілому, гра Mega Birds є якісним проектом для заробітку. Інвестиційні ігри зараз досить поширені і з ними можна пасивно заробляти, це основна перевага. Не забувайте, що грати можна не тільки з птахами, адже є й інші економічні ігри – Taxi Money і Fermasosedi.