Гра на тоталізаторі – просто і швидко

Зміст

 • Тоталізатор – гра для заробітку грошей
  • Наскільки прибуткові ставки на спорт?
  • Як вигравати на тоталізаторі?
   • Правила гри на тоталізаторі

Інтернет пропонує чимало розваг на будь-який смак. Кожен користувач сам вирішує, на які сайти заходити і як проводити вільний час.


Чимала аудиторія в розпал якого-небудь сезону спортивних ігор, відправляється на ресурси букмекерів і робить ставки на команди і спортсменів, адже це дозволяє посилити азарт палким вболівальникам.

Гра на тоталізаторі – просто і швидко можна зробити ставки, незалежно від того, де ви знаходитеся і яку валюту використовуєте. Сучасні букмекерські контори пропонують широкий вибір для поповнення балансу і можливість зробити ставку на будь-спортивне подія.

Тоталізатор – гра для заробітку грошей

В одній зі статей на Workion ми розповідали, де поставити гроші на спорт. В тій статті були представлені кращі букмекерські контори, але безперечним лідером в цій ніші залишається БК ligastavok.

Лише на цьому сайті ви зможете зробити безпечні ставки за кращими коефіцієнтами. Від аналогічних проектів, цей букмекер відрізняється ще і зручним інтерфейсом з будь-якими способами поповнення свого балансу.

Також на Ligastavok доступні ставки на футбол в режимі Live. Навіть якщо матч розпочався, кожен бажаючий може поставити гроші на будь-який результат гри. Даний вид ставок є цікавим, але потрібно враховувати деякі тонкощі, інакше можна програти свої гроші.

Новачки вибирають цього букмекера, тому що він пропонує їм почати без вкладень. Всім новим клієнтам роздають по 500 рублів, це фрибет. Гроші можна поставити на будь-яку подію, але тільки один раз. Якщо вдасться виграти, профіт залишається на рахунку і його дозволяють виводити.

Є у букмекера і багато інших переваг. Акцій проводиться багато, даються безкоштовні ставки на запрошення друзів, кожен день доступним «Експрес дня» з підвищеними коефіцієнтами і є незвичайні формати ставок на тоталізаторі:

Варто також відзначити, що це один з небагатьох ліцензованих букмекерів. У нього є офіційний дозвіл для роботи на території Російської Федерації. Тому інші БК потрапили до реєстру, а ця продовжує розвиватися.

Наскільки прибуткові ставки на спорт?

Використовуючи тоталізатор, гра стає набагато цікавіше, але ви зможете виграти, передбачити складно. Результат розіграшу може бути будь-яким, тому, така розвага стає прибутковим тільки тоді, коли ви навчитеся складати правильні прогнози. Крім цього, засвойте 5 рад за ставками на спорт.

Деякі користувачі, при виборі ставки ґрунтуються на випадковість,але це не грамотний хід. Мета більшості користувачів букмекерських контор – заробити гроші, тому потрібно прагнути стати професіоналом у цій сфері.

Як вигравати на тоталізаторі?

Для початку радимо отримати практичні знання і зробити хоча б 10-30 невеликих ставок в БК Ligastavok. Це допоможе вам розібратися в основах використання букмекерів. А коли ви отримаєте необхідні знання, зможете застосувати вилки.

Це один із способів робити хитрі ставки відразу на кілька подій, використовуючи різних букмекерів. На кожному сервісі з прийому ставок, встановлено певні коефіцієнти і іноді вдається зробити відразу кілька ставок, які однаково прибуткові.

Щоб знайти, де є відповідні коефіцієнти, і в якому сервісі робити ставку, використовуйте ru.surebet.com:

Після вибору однієї з подій, натисніть на значок калькулятора, і ви побачите наступну форму:

У цьому прикладі представлено кілька результатів футбольного матчу. Якщо зробити 3 ставки в різних букмекерських конторах, шанси на виграш значно збільшуються. Звичайно, дохід вийде невеликий, зате ймовірність перемоги стає вище.

Тоталізатор є відмінним варіантом не тільки для розваг, але і для отримання прибутку. Якщо ви стежите за спортивними заходами і можете припускати, хто виграє в тому чи іншому розіграші, обов’язково спробуйте зробити ставки у букмекерів.

Ось вам наочний приклад, прибуткової гри на тоталізаторі онлайн. Всього одне парі з високим коефіцієнтом допомогло стати власником значної суми, майже в 200 000 рублів. На спортивних ставках точно можна заробляти, головне навчитися всім тонкощам.

Правила гри на тоталізаторі

Немає сенсу пояснювати, як влаштовані букмекери і звідки беруться гроші. Це і не потрібно знати пересічному користувачеві. Які знання йому знадобляться? Це різні навички з області спорту. Тільки якщо діяти грамотно, можна розраховувати на стабільні виграші.

Вигравайте частіше, застосовуючи правила гри на тоталізаторі професіоналів:

 • Ніякі тактики чи стратегії гри на тоталізаторі не досконалі, потрібно будувати прогноз під кожну подію.
 • Робити ставки необхідно тільки у чесних букмекерів, які офіційно дозволені в Росії.
 • Використовуйте для ставок масштабні події, на жаль, у спорті часто проводяться договірні матчі.
 • Враховуйте всі дрібниці при складанні прогнозу, починаючи з тренерського складу і закінчуючи складом команди.
 • Після поповнення балансу, не поспішайте поставити всі гроші. Краще розділити їх на безліч ставок.
 • Організатор гри на тоталізаторі сам вираховує коефіцієнти, тому потрібно перевіряти події відразу в декількох БК.
 • Вибирати з спортивних заходів краще ті події, в яких ви розбираєтеся. Це допомагає при складанні прогнозів.
 • У кожного професіонала з досвідом виробляється своя система гри на тоталізаторі. Починайте робити ставки і аналізуйте програші/виграші. Статистика і різні дії, допомагають визначити, як саме краще ставити гроші.

  Бонуси букмекерських контор допоможуть вам отримати досвід без власних вкладень.

  Коли люди ставили на кінські перегони і вважали це реальною можливістю розбагатіти. Зараз доступна гра на тоталізаторі через інтернет, що набагато зручніше.

  Ставки приймаються навіть по парі сотень рублів, величезних вкладень не потрібно, а якщо всього навчитися, можна поставити дохід на постійну основу.