Гра Railtravel

Вигідно вкласти гроші, практично нічого не робити і стабільно отримувати прибуток цілком реально, якщо знати, куди інвестувати свій капітал.


Професіонали вкладають серйозні гроші на ринку форекс, акції, створення яких-небудь проектів, але для цього потрібні великі суми, що ж робити тим, у кого є кілька тисяч або навіть сотень рублів?

Можна зробити внески в інвестиційні гри. На сьогоднішній день створено чимало цікавих ігрових сервісів, таких як гра з виведенням грошей Railtravel. Після реєстрації у цій грі ви вже точно не будете думати, куди вкласти гроші, так як тут можна вигідно прокрутити будь-яку суму.

Заробіток з грою Railtravel

Кожен гравець на цьому проекті стає власником депо, в якому розташовуються товарні склади. За реєстрацію дарують один поїзд вартістю 100 рублів, а він перевозить 510 товарів в годину.

Кожні 250 одиниць товарів – це 1 срібло, а 100 срібла – це 1 рубль. Невелика прибуток, зате в системі немає ніяких платіжних балів і гроші легко вивести.

При першому поповненні балансу дають бонус 50%, використовуйте це для покупки більш дохідних поїздів.

Грати і заробляти з Railtravel легко. Після реєстрації купуйте один з видів складів, залежно від стартового капіталу:

Railtravel

Кожен потяг буде перевозити вантажі, а ви повинні іноді заходити на склад, щоб їх зібрати:

Після збору вантажів, вирушайте в розділ «Виписати чек», щоб отримати оплату за виконану роботу:

Від суми срібла 90% йде на рахунок для виведення і всього 10% направляється на баланс для покупок.

Якщо ви вирішите залишити гру, то зможете продати будь-які потяги і вивести гроші з системи.

Приємно порадувало те, що на Railtravel є багато чого цікавого. Наприклад, можна пограти в прості азартні ігри або збирати різні бонуси на певних проміжках часу:

Великих грошей на бонусах не заробити, так і кошти спрямовуються на рахунок для покупок, тим не менш, на недорогі склади набрати цілком реально. Крім цього, передбачені окремі бонуси для інвесторів і партнерів, але для цього доведеться поповнювати рахунок або залучати рефералів.

До гри підключена одна платіжна система – це Payeer, тому тільки через неї можна поповнювати баланс і виводити гроші з гри.

Понад 9000 користувачів грають на Railtravel і часто виводять гроші на свої гаманці:

Ваш нік теж може бути в цій статистиці, пройдіть звичайну реєстрацію, вкладіть невелику суму і отримуйте пасивну прибуток. Поки ви думаєте і сумніваєтеся, хтось вже непогано заробляє.